περι εγγυησης

Μηνύματα
6
Reaction score
0
καλησπερα σε ολους.εχω εναν av pioneer αγορασμενο απο γερμανια το δεκεμβριο του 18.προχθες ξαφνικα δεν ανοιγε.σε εποικοινωνια με τον αντιπροσωπο θεσσαλονικης μου ειπε οτι δεν τον αναλαμβανουν γιατι δεν ειναι αγορασμενος απο ελλαδα και πρεπει να σταλει γερμανια,ισχυει αυτο που μου ειπαν?γνωριζει καποιος τι ισχυει σε αυτη την περιπτωση?
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.406
Reaction score
74.703
Αν ο αντιπρόσωπος έχει συμφωνία με την εταιρεία να επισκευάζει δωρεάν εντός εγγύησης μόνο όσα πουλάει, δηλαδή η εγγύηση δεν είναι παγκόσμιας ισχύος, τότε σωστά σου είπαν.

Σε κάθε περίπτωση, υπεύθυνο για την εγγύηση στην ΕΕ είναι το κατάστημα αγοράς.
 

Μηνύματα
1.842
Reaction score
3.438
καλησπερα σε ολους.εχω εναν av pioneer αγορασμενο απο γερμανια το δεκεμβριο του 18.προχθες ξαφνικα δεν ανοιγε.σε εποικοινωνια με τον αντιπροσωπο θεσσαλονικης μου ειπε οτι δεν τον αναλαμβανουν γιατι δεν ειναι αγορασμενος απο ελλαδα και πρεπει να σταλει γερμανια,ισχυει αυτο που μου ειπαν?γνωριζει καποιος τι ισχυει σε αυτη την περιπτωση?
Στείλε ένα mail στα κεντρικά τις pioneer και ότι σου πουν εκείνοι.
 


Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Να ρωτήσω ποιο μοντέλο είναι ο ενισχυτης;
 

Μηνύματα
6
Reaction score
0
Last edited:

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Παλιότερα στο πακέτο του ενισχυτη είχε το Consumer warranty που έγραφε σε ποιες χώρες ίσχυε η εγγύηση και για ποσο. Πλέον online το βλέπω μόνο,στα προϊόντα αυτοκινήτου.
ειχε κάτι μαζί του ο ενισχυτης;
 

Μηνύματα
6
Reaction score
0
Παλιότερα στο πακέτο του ενισχυτη είχε το Consumer warranty που έγραφε σε ποιες χώρες ίσχυε η εγγύηση και για ποσο. Πλέον online το βλέπω μόνο,στα προϊόντα αυτοκινήτου.
ειχε κάτι μαζί του ο ενισχυτης;
μονο manual και δηλωση συμμορφωσης
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.479
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top