προβλημα με site η browser

Μηνύματα
1.802
Reaction score
1.529
Καλησπερα και χρονια πολλα! Εδω και καποιο καιρο - ισως και παραπανω απο μηνα εχω ενα θεμα με το σαιτ και με μοτζιλα αλλα και με το κομοντο! Σχεδον παντα ο browser μου κανει back σε οποιο ποστ και αν παω! Εχουν και αλλοι το ιδιο θεμα με εμενα ?
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.651
Reaction score
94.625
Το μήνα Δεκέμβριο τον πλήρωσες; :tongue::D

Με άλλα site έχεις πρόβλημα;

Δοκίμασε και με chrome ή internet explorer, αν και βλέπω πρόβλημα με το pc σου.



Ας μεταφερθεί στη σωστή κατηγορία να το δουν οι γνώστες.
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Kαι το δικο μου προβλημα (το εχω ξαναπει αλλα λυση δεν βρεθηκε). Κλικαροντας στο ημεηλ ειδοποιησης μου βγαινει το παρακατω μηνυμα:


AVsite
lakiss51, .................. replied to a thread you are watching at AVsite.

΄Εκλεισε το Hi Fidelity ?
View this Thread Μη αναγνωσμένα θέματα που παρακολουθείτε
This message was sent to you because you opted to watch the thread ΄Εκλεισε το Hi Fidelity ? at AVsite with email notification of new replies.

To stop receiving email, please change your watching options for this thread. You may also review all your watched threads.

http://www.avsite.gr/forum/

και πρεπει να "χτυπησω" στο "View this Thread" για να ανοιξει η σελιδα ο,που το μηνυμα. Σε ολα τα αλλα σάητς, με το που κλικαρω στο ημεηλ παει κατ΄ευθειαν στην αντιστοιχη σελιδα του σάητ οπου ειναι το μηνυμα. Το να ανοιγεις διπλες σελιδες ειναι ακρως "σπαστικο" , και πολλες φορες αποφευγω να τα διαβασω- θελει καμια ρυθμιση μεσω επιλογων του avsite; Εχω Fiefox 34 (μα τ κανει αρκετο καιρο τωρα)
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.283
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top