προβλημα ME BATTLEFRONT στο pc

Μηνύματα
263
Reaction score
9
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!ΩΙΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΧςΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΠΛΗΡΩΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ.ΤΟ ΒΑΤΤΛΕΦΡΟΝΤ ΜΕ ΜΙΑ 980 ΚΑΙ 2500Κ ΚΑΙ 8ΓΒ ΡΑΜ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΝΕΡΑΚΙ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΧΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑ. G3220 PENTIUM,R7 240 SHAPHIRE, KAI 4 GB RAM,DOKIMH TERMA LOW SE ANALYSH 1024X768.DEN KATAFERAME OUTE TO MAP NA FORTOSEI.ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ YOUTUBE VIDEO ME PAROMOIO SET UP.ΛΕΩ ΕΝΤΑΧΕΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΧΕΙ ΣΕ ΑΘΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΑΛΘΣΗ ΜΕ 30FPS,DRIVERS ΒΑΛΑΜΕ ΤΟΥΣ ΗΟΤFIX KATI TETOIO ΔΕΝ ΘΘΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ UPDATE ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΔΟΚΙΜΗ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ DRIVERS ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΛΟΓΟ ΧΡΟΝΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΑΓΚΑΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΣΑΜΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΘΜΕ ΠΑΡΕΑ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΘ ΔΩΣς ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΕΠΕΣΑ ΤΟΣΟ ΕΞΩ?ΤΑ REQUIREMENTS POU ΖΗΤΑΕΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ.BATTLEFIELD 3 TO PAIZEI ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ MEDIUM ΓΡΑΦΙΚΑ.TO BATTLEFIELD 4 DEN TO EXEI GIA NA SAS ΠΩ.ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΠΕΖΑΙ ΤΟ 4 ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΕΞΙΣΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ STARWARS ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΡΑΦΙΚΩΝ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΗΡΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ.
 


Μηνύματα
263
Reaction score
9
Μιλάς για το campaign ή στο multiplayer?

Τα 4GB RAM είναι λίγα παρόλο που είναι min requirement για το παιχνίδι. Θα έβαζα παραπάνω

http://www.battlefield.com/battlefield-4/pc
στο campain enoow.oxi online.διαβασα οτι σε χαμηλες αναλυσεις καταναλωνει 2,5 gb ram mono.δεν θα του ελεγα να το παρει αν δεν το ειχα ψαξει.εχω λενερωσει FULL.ευχαριστω για το ενδιαφερον φιλε.
 


Μηνύματα
263
Reaction score
9
φιλε διαβασες τι λεω?οτι τα requirements δεν στεκουν.ειναι marketing.δεν λεω οτι με 4 θεςρησε βασιλιας του παιχνιδιου αλλα εχω δει χιλιαδες βιντεο.εγω εθεσα το θεμα μηπωσ καποιοσ εχει παρομοια κατασταση.να το εχει βιωσει ομως.οχι να κοιταει REQUIREMENTS ΠΥ ΔΕΝ ΑΛΗΘευουν.ευχαριστω
 

Μηνύματα
3.185
Reaction score
771
Εγω σπο την αλλη δεν καταλαβαίνω γιατι η εταιρεία να βαλει ψευτικα requirements ,ειδικά προς τα πάνω , και να αποτρεψει την πώληση σε κατώτερα συστήματα χωρις να υπάρχει λόγος.
Θεωρω οτι τα επίσημα requirements θα πρεπει να τα λαμβάνουμε υποψιν ...

Να πετάξω και την ιδέα μου στη συγκεκριμένη περίπτωση.
Δες μηπως μπλοκαρει κανα firewall/av την προσβαση στον σερβερ της ΕΑ και δεν μπορει να επιβεβαιώσει το user/pass του φίλου σου.
 

Μηνύματα
263
Reaction score
9
Εγω σπο την αλλη δεν καταλαβαίνω γιατι η εταιρεία να βαλει ψευτικα requirements ,ειδικά προς τα πάνω , και να αποτρεψει την πώληση σε κατώτερα συστήματα χωρις να υπάρχει λόγος.
Θεωρω οτι τα επίσημα requirements θα πρεπει να τα λαμβάνουμε υποψιν ...

Να πετάξω και την ιδέα μου στη συγκεκριμένη περίπτωση.
Δες μηπως μπλοκαρει κανα firewall/av την προσβαση στον σερβερ της ΕΑ και δεν μπορει να επιβεβαιώσει το user/pass του φίλου σου.
το θεμα ειναι απλουστατο.προωθηση καινουργιου hardware.ακομη και στο black ops to 2 ζηταγε 6 ραμ και το επαιζα με 2 τι να λεμε τωρα.ευχαριστω για το ενδιαφερον σου
 

Μηνύματα
263
Reaction score
9
το θεμα ειναι απλουστατο.προωθηση καινουργιου hardware.ακομη και στο black ops to 2 ζηταγε 6 ραμ και το επαιζα με 2 τι να λεμε τωρα.ευχαριστω για το ενδιαφερον σου
και οσο αναφορα το προβλημα βγηκα αληθινος,drivers καινοθργιους και ολα special.σε αναλθση 1366χ768 με medium pros high ta περισσοτερα φιλτρα και off antialiasing κατω απο 45 fps den πεφτει.γι αυτο λοιπον μην πεφτετε θυματα των δηθεν απαιτησεων.ετσι οπως το πανε θα πρεπει μεχρι του χρονο να εχοθν ολοι 390 η 980 τι!!και 32 gb ram.μην τρελαθουμε ενα κι ενα κανουν δυο.απλα τα πραγματα.εθχαριστω ολουσ οσοθσ ασχοληθηκαν με το θεμα μου.να περνατε καλα!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.113
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top