φτηνα γυαλακια ? ξεχαστε τα


Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: φτηνα γυαλακια ? ξεχαστε τα

Οποιος θελει 3D θα ψιλοματωσει για να παρει σωστα γυαλια.
http://blog.ultimateavmag.com/ultimate-3d/glasses-3ds_achilles_heel/
Για ταινιες βεβαια ουτε λογος
Καλημερα σε ολους,ρε παιδια θεωρω μεγαλη μαλ....α να φοραει καποιος αυτα τα γυαλια "κοθωρνους"για να βλεπει καποιο εργο σπιτι του.Αντι να απλοποιουμε την ζωη μας την επιβαρυνουμε και σε κοστος ,και σε λειτουργειες στην καθημερινοτητα.Πηγα την περασμενη εβδομαδα και ειδα την τιτανομαχια σε 3D,με καλυτερα γυαλια απο οτι ειδα το αβαταρ,το αποτελεσμα ηταν να με κοψουν πισω απο τα αυτια,να ζαλιστω,και να στεγνωνουν τα ματια μου!Μα τι κανουν τελος παντων αυτοι οι ανθρωποι-εφευρετες αυτων των ανοητων τεχνολογιων?Μηπως μεχρι να βρουν τον ιδανικο τροπο παρακολουθησης της τεχνολογιας τους να χασουμε την οραση μας?
Εχει καταντησει κουραστικο πλεον!!
 

Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Απάντηση: φτηνα γυαλακια ? ξεχαστε τα

Και βεβαια μπαινει και ενα επιπροσθετο προβλημα.
Τι γινεται μετα απο μακρυπροθεσμη θεαση ταινιων οπου φορας τετοια γυαλια? Μηπως αρχισουμε κι εχουμε προβληματα με την οραση μας?
Ενταξει προς το παρων δεν υπαρχει εμπειρια για να εχουμε καποιο συμπερασμα. Μηπως ομως ξαφνικα διαπιστωσουμε οτι ειναι πλεον αργα και εχουμε ηδη δημιουργησει καποιας μορφης προβλημα στα ματια μας? Τελικα μηπως οι οφθαλμιατροι τριβουν τα χερια τους?
 

Μηνύματα
7.229
Reaction score
1.217
Re: Απάντηση: φτηνα γυαλακια ? ξεχαστε τα

Και βεβαια μπαινει και ενα επιπροσθετο προβλημα.
Τι γινεται μετα απο μακρυπροθεσμη θεαση ταινιων οπου φορας τετοια γυαλια? Μηπως αρχισουμε κι εχουμε προβληματα με την οραση μας?
Ενταξει προς το παρων δεν υπαρχει εμπειρια για να εχουμε καποιο συμπερασμα. Μηπως ομως ξαφνικα διαπιστωσουμε οτι ειναι πλεον αργα και εχουμε ηδη δημιουργησει καποιας μορφης προβλημα στα ματια μας? Τελικα μηπως οι οφθαλμιατροι τριβουν τα χερια τους?
Να πως θα καταπολεμηθεί η ανεργία!!:143:
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: φτηνα γυαλακια ? ξεχαστε τα

Θα δειξει.Εγω παντως δεν σκοπευω να ξαναδω 3D στον κινηματογραφο,τα ματια μου υποφερουν!!
 

Μηνύματα
27.293
Reaction score
25.315
Απάντηση: φτηνα γυαλακια ? ξεχαστε τα

Θα δειξει.Εγω παντως δεν σκοπευω να ξαναδω 3D στον κινηματογραφο,τα ματια μου υποφερουν!!
Eσυ άσε αυτά που ξέρεις και .......
 


Μηνύματα
27.293
Reaction score
25.315
Απάντηση: φτηνα γυαλακια ? ξεχαστε τα

Θα με πιάσεις όταν έρθει το πλήρωμα του χρόνου.....
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: φτηνα γυαλακια ? ξεχαστε τα

Τι πραμα εισαι εσυ πα.πα.παπαπαπα....
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.670
Μηνύματα
2.869.609
Members
37.943
Νεότερο μέλος
argyrisM
Top