χεχε...wi....χεχε....cart....χεχε


Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: χεχε...wi....χεχε....cart....χεχε

Το 2003 πήρα το Gamecube μόνο και μόνο γι' αυτό το παιχνίδι......θα έκανα το ίδιο και με το Wii χωρίς δεύτερη σκέψη.......:107:
 





Μηνύματα
919
Reaction score
1
Περασα μια βολτα απο το Media Markt γιατι ψηνομουνα και γω (σαν παιδι). :120: :137:
49 ευρω με το τιμονακι μαζι στο πακετο...οχι ασχημα.
Δεν το πηρα ακομα για να το σκεφτω πιο ψυχραιμα, αλλα μεχρι αυριο δεν βλεπω να μου γλυτωνει.:107:
 

Μηνύματα
499
Reaction score
14
Εγώ πούλησα το wii για να πάρω ps3 αλλά όσο περνάει ο καιρός κάτι με τρώει να το ξαναπάρω!! Μάλλον η ώρα πλησιάζει...
 

Μηνύματα
27
Reaction score
0
παιδες το αγορασα σημερα το απογευμα εχω λιωσει επαιξα κανα 4ωρο και το παιχνιδι είναι καταπληκτικό. Να συνυπολογιστεί ότι έχω αγοράσει και παίξει σχοδόν όλες τις εκδοσεις σε μαριο καρτ... σε gba, nintendo 64, snes, ds τωρα και σε wii.
και το online ειναι μια χαρα ουτε καθυστερηση ολα καλα.
Στην αρχη έπαιξα για δοκιμη με το τιμονι, αλλα τελικα κατεληξα στο χειρηστηριοτου gamecube
ειναι μια χαρα.

μεγαλη πορωση...η γυναίκα μου τα επαιξε σημερα με την προσηλωση μου...

αυριο περισσοτερες εντυπωσεις.

my rate is 9.5/10
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Πήγα στo Fnac εχθές για να μπω στην λίστα αναμονής για το pre-order του Warhammer Online Collector's Edition (σιγά μην το άφηνα...). Το είδα στο ράφι...


Με φώναζε...


"Αγόρασέ με... Αγόρασέ με..."



αχ...
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Μόλις το αγόρασα με δεύτερο τιμόνι!! Αντίο κόσμε!! Τα λέμε σε 3 μήνες!!!:143::143:
 



Μηνύματα
919
Reaction score
1
Ξερει κανεις απο τους προλαλησαντες αν μπορει να βρεθει μονο το τιμονι για διπλο?
 




Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.364
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top