ψάχνω videoclip - τραγούδι

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
σήμερα θυμήθηκα μία σκηνή από videoclip με ωραία καλοκαιρινή μουσική , και είχε κάτι φοινικόδεντρα , και γενικά είχε καρτουνίστικα στοιχεία ... σας θυμίζει κάτι ; το γνωρίζετε ; δεν θυμάμαι ούτε ποιος το λέει , ούτε κάποιο στίχο ! συγκρότημα ίσως ;

ΥΓ πρέπει να είναι μέσα 90ς
 


Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: ψάχνω videoclip - τραγούδι

Τι είδους μουσικής ήταν στο περίπου?
Τι εννοείς με τη φράση καλοκαιρινή μουσική?
Δεν θυμάσαι αν ήταν άνδρας ή γυναίκα που τραγουδούσε? Έστω κάτι πες μας
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Απάντηση: ψάχνω videoclip - τραγούδι

τι μουσική; δεν μου κολλάει κάτι τώρα ...
καλοκαιρινή μουσική , ο στίχος είναι καλοκαιρινός , έχει θάλασσα , διακοπές , θυμίζει το Χαβάη θα έλεγα ...
Το μόνο που θυμάμαι είναι μία θάλασσα , ένα μικρό νησί με φοίνικες , αυτά είναι τα καρτουνίστικα , και το συγκρότημα ...
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
Eντελώς στην τύχη, θα σου πω τι μου ήρθε εμένα στο μυαλό όταν είπες καλοκαιρινό - συγκρότημα - καρτουνίστικα - φοίνικες. Αλλά δεν είναι του '90...

Beach Boys - Kokomo
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Για να το βαλει στην κατηγορια της ελληνικης μουσικης ειναι ελληνικο κομματι πιστευω !
 


Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Χαριτοδιπλωμένος, Αλέξια, Δάντης, Μπίγαλης, Καλλίρης ενας απο αυτούς θα είναι...
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Απάντηση: ψάχνω videoclip - τραγούδι

Τα έψαξα , ναι ελληνικό είναι ... παίζει να κάνω και λάθος ... έχω κολλήσει μόνο στην εικόνα , δεν θυμάμαι ήχο ! επίσης νομίζω είναι κάποιο συγκρότημα ...
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
κανα στίχο εστω δίστιχο... κανα ετσι Hint

Το καλοκαιράκι...

Καλοκαιρινές διακοπές

Αυτό το καλοκαίρι θέλω...

Σε μαγικά νησιά...

κατι ετσι για μαγιά να ψάξουμε λίγο??

Αντε μας εβαλες στο τρυπάκι χωρίς να εχουμε δεί ή ακούσει το ασμα να το τραγουδάμε και εμείς.... λέω τώρα... χεχεχεχε!!!
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Απάντηση: ψάχνω videoclip - τραγούδι

όταν μου ήρθε η αναλαμπή θυμόμουν διάφορα , σε 5 δευτερόλεπτα τα ξέχασα όλα ( εκτός εικόνας ) ...
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.347
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top