4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures....

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
......αναμένονται τον επόμενο μήνα...κι ενώ τα άλλα studio μας έχουν γράψει κανονικά στο θέμα των υπότιτλων η Sony συνεχίζει ακάθεκτη βάζοντας στα δισκάκια της υπότιτλους σε πάνω από 20 γλώσσες......εκτός αυτού η Sony δείχνει να έχει εγκαταλείψει το pcm εφοδιάζοντας τις νέες κυκλοφορίες της με Dolby TrueHD......:607:

http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=67693
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.237
Reaction score
27.853
Απάντηση: 4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures....

Άντε επιτέλους να δούμε τίποτα καινούργιο.
Τόσον καιρό ανομβρία σε τίτλους με ελληνικά.
 

Μηνύματα
196
Reaction score
0
Στα ράφια των VC:
"Peter Pan" του P.J.Hogan, "First Knight" του J.Zucker και "The Devil's Own" του Α.Pakula.
 


Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: 4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures....

Μπορεί κάποιος που τα είδε να μας πει τη γνώμη του ?
Αφού δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα.....μέσα στον Ιούνιο αναμένονται.....:139:
 

Μηνύματα
196
Reaction score
0
@ johnny20 ειναι ήδη στα ράφια προς ενοικίαση, οπότε @gypster νοικιάστηκαν εν ριπή οφθαλμού, και με εβδομαδιαία ενοικίαση μάλιστα ("αφού δεν έχουν ζήτηση" που λέει και το κατάστημα)!
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: 4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures....

Το VC του Γιαννη ισως να μην τα εχει φερει...
Δεν αγοραζουν ολα τα VC το νεο φορματ .... ( για ευνόητους λόγους )
 

Μηνύματα
196
Reaction score
0
Μπορεί κάποιος που τα είδε να μας πει τη γνώμη του ?
Θεού θέλοντος....μεθαυριο, θα προσπαθήσω με την βοήθεια του Cinemusic-Aνδρέα. Θα δώσω -ελπίζω σύντομα-δείγμα γραφής.:102:
 

Μηνύματα
89
Reaction score
0
Λάθος δικό μου…για το FIRST KNIGHT και το THE DEVIL'S OWN ήθελα να ρωτήσω.Το μόνο που είδα από τα παραπάνω ήταν το THE BONE COLLECTOR που μου άφησε καλές εντυπώσεις.Εμείς πάντως στην επαρχία BD σε ράφι vc δεν είδαμε ακομα….εχει δρόμο ακόμα.
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: 4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures....

Το VC του Γιαννη ισως να μην τα εχει φερει...
Δεν αγοραζουν ολα τα VC το νεο φορματ .... ( για ευνόητους λόγους )
Ρε συ Ανδρέα το άρθρο λέει για κυκλοφορία των τίτλων μέσα στον Ιούνιο......πότε πρόλαβαν και βγήκαν στην Ελλάδα? :140:
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: 4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures....

Αν και δεν έχω επισκεφθεί το VC της γειτονιάς μου για να ξερω σίγουρα τι νέο υπαρχει , η περίπτωση να κυκλοφορήσει τίτλος BD πιο μπροστα απο την ημερομηνία που εχει ανακοινωθεί ειναι συνηθισμένο φαινόμενο και εχει συμβεί πολλές φορές στο παρελθόν...(ειδικά σε τίτλους περιοχής Α)
 




Μηνύματα
196
Reaction score
0
Τι γράφει στην ταυτότητα σου στο "ΤΟΠΟΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ";

Πάντως και τα VCs δεν έχουν λόγους να πιέσουν τις εταιρείες διανομής. Αφου να σκεφτείτε οταν πηγαίνω να νοικιάσω εναν τίτλο, η κοπέλα στον πάγκο μου λέει προστατευτικά κι ευγενικά :" Εχμ..Αυτό ειναι blu ray που παίρνετε, το ξέρετε;"
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Re: 4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures....

Αφου να σκεφτείτε οταν πηγαίνω να νοικιάσω εναν τίτλο, η κοπέλα στον πάγκο μου λέει προστατευτικά κι ευγενικά :" Εχμ..Αυτό ειναι blu ray που παίρνετε, το ξέρετε;"
Χαχαχα μου θυμησες "την Παπαριγα την καλη!"!!!:142:
 

Μηνύματα
196
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: 4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures

Χαχαχα μου θυμησες "την Παπαριγα την καλη!"!!!:142:
Παπαριγα; ΤΗΝ Παπαρήγα λέμε; Η κάτι δεν ξέρω;
Πάντως, no milk today, στο VCl.
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: 4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures....

Ισως δεν παρακολουθουσες ενα σηριαλ παλια, νομιζω στους Απαραδεκτους ηταν, "την παπαριγα την καλη θελω...!" Αν δεν καταλαβες και τωρα μαλλον δεν το εβλεπες.
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Re: Απάντηση: 4 νέοι τίτλοι με ελληνικά και ήχο Dolby TrueHD από τη Sony Pictures....

Ισως δεν παρακολουθουσες ενα σηριαλ παλια, νομιζω στους Απαραδεκτους ηταν, "την παπαριγα την καλη θελω...!" Αν δεν καταλαβες και τωρα μαλλον δεν το εβλεπες.
Ήταν το συνθηματικό για τσόντα. Αλλά είχε πάει ο Σπύρος (του Πολυτεχνείου :138:) και του είχαν δώσει λόγο της Παπαρήγα - τρελό επεισόδιο.
 

Μηνύματα
196
Reaction score
0
Στο διαφημιστικό γραφείο με τον ...σχωρεμένο τον Βλάσση που δουλέυανε!!! Όλοι μικρά παιδιά είμαστε, βλέπω!
 


Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.651
Μηνύματα
2.868.955
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top