4K Ultra HD με Ελληνικούς υπότιτλους

Μηνύματα
123
Reaction score
61
Δηλαδή αν ένα δίσκος έχει υπότιτλους πχ φιλανδικά στη Φιλανδία που εισάγεται έχει αντιπρόσωπο στη Φιλανδία που τοποθετεί τους υπότιτλους
Αυτό δεν το έχω καταλάβει
Δηλαδή ένα δισκάκι που έχει υπότιτλους από δέκα χώρες θα υπάρχουν αντίστοιχα και δέκα αντιπρόσωποι των διαφόρων χωρών
 

Μηνύματα
1.217
Reaction score
2.029
Σήμερα μίλησα με το παιδί που νοικιάζω ταινίες. Τον ρώτησα αν φέρνει 4K.
Έπρεπε να τον ακούγατε πως έκανε ( από χαρά).
Ήμουνα ο πρώτος πελάτης που του ζήτησε μου είπε με μεγάλη πραγματικά χαρά.
Θα ξεκινήσει να φέρνει λοιπόν από εδώ και στο εξής και σε 4Κ.
Στην ερώτηση μου γιατί ως τώρα δεν έφερνε ( αν υπάρχει θέμα τιμής βασικά) μου απάντησε ότι οι τιμές είναι ίδιες
αλλά το θέμα είναι ότι κανείς δεν αγοράζει player πάνω από 250 ευρώ που να το υποστηρίζει και οι περισσότεροι βλέπουν από παιχνιδομηχανές ή φθηνά μηχανήματα και αρκούνται στα blue ray 3d.
Συμπέρασμα : Μιλήστε με το μαγαζί της γειτονιάς σας...:) :)
Υπαρχει ακομη αυτο το μαγαζι;
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Υπαρχει ακομη αυτο το μαγαζι;
Πω πωωω. Πόσα χρόνια ποστ, πέρασε ο καιρός και μας "έφαγε" το στριμάρισμα. Υπάρχει το μαγαζί βεβαίως αλλά εγώ δεν νοικιάζω εδώ και πολύ καιρό (κακώς) αφού γεμίσαμε πλατφόρμες και με την ευκολία που μας παρέχουν και δεν ξέρω αν έχει ακόμη και το μαγαζί προς ενοικίαση.
Εδώ είσαι.
 

Μηνύματα
123
Reaction score
61
Ότι και να λέμε το φυσικό μέσο είναι και θα είναι πάντα το κορυφαίο
Αν έχεις μάθει τόσα χρόνια να βλέπεις δισκάκια και μετά βλέπεις ταινίες σε πλατφόρμες σε πιάνει κατάθλιψη από την ποιότητα της εικόνας.
 

Μηνύματα
1.479
Reaction score
106
Εαν δεν κανεις συλλογη,την ιδια δουλεια κανεις και με iso η bd-remux.

Θα ηταν ωραια να καιγαμε 4K δισκάκια αλλα δυστυχως ειναι πανακριβα και υπαρχουν ασυμβατοτητες με players.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.603
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top