50.000€ Σύστημα Ακουστικών Sennheiser Orpheus

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Αφιερωμένα στο μυθικό τραγουδιστή και μουσικό Ορφέα είναι τα καλύτερα και τα πιο ακριβά ακουστικά του κόσμου. Τα κατασκευάζει η Sennheiser γιατί θέλει να έχει ένα εμβληματικό μοντέλο στη συλλογή της, ώστε να δείχνει τη δύναμη της προς τους μικρούς κατασκευαστές ακουστικών...





 


TGD

Μηνύματα
7.166
Reaction score
7.198
Αφού είναι με λάμπες!

1. Θα είναι καλύτερα;
2. Δεν θα μετράνε σωστά;

Πλάκα-πλάκα, αδυνατώ να καταλάβω την αξία τέτοιων τιμών, πέρα από τη φιγούρα "το δίκο μου είναι ακριβότερο από το δικό σου".
 


P

PMC

Guest
Η τιμή του νέου Orpheus είναι 50.000 ευρώ. Αν και πανάκριβα πιστεύουμε ότι η Senneheiser θα πουλήσει πολλά περισσότερα από τα 300 του πρώτου Orpheus, αφού στην εποχή μας ο προσωπικός τρόπος ακρόασης είναι πιο διαδεδομένος.

:party::smg:
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Κοίτα, έχει κάποια βάση αυτό αν κρίνουμε απ' όσους ακούν μουσική κάνοντας διάφορα αθλήματα η που περπατούν στο δρόμο η βγάζοντας βόλτα τα σκυλιά, μέσα στα λεωφορεία στο Μετρό σε παραλίες κ.α, αλλά όχι για το λόγο πού εννοεί και με τον τρόπο που το γράφει, σίγουρα πάντως είναι διασκεδαστικός :p
 

head-stef

Headphones
Μηνύματα
632
Reaction score
2.194
Τα €45.000 είναι για τις αναδυόμενες λυχνίες και το μάρμαρο, που είναι το παράξενο;;;
Ε, να μη δώσεις κι άλλα €5.000 για ενισχυτή και ακουστικά;
Εγώ, πάντως θα περιμένω να τα βρω μεταχειρισμένα, θα δώσω και 2 χιλιάρικα για καινούργια μαξιλαράκια κι όλα καλά!:drinks:
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.557
Reaction score
37.823
αν καπου θυμαμαι οτι ειχε ξαναναβει...
-> αυτα τα εχω για να μιλαω στο κινητο.. 🐒
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.638
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top