64 μέτρα Audioquest Type 2 για διπλοκαλωδίωση

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
319
Reaction score
56
Οπως λέει και ο τίτλος υπάρχουν 64 μέτρα Audioquest Type 2 για διπλοκαλωδίωση στην εργοστασιακή του κουλούρα.
https://www.musicdirect.com/cables/audioquest-type-2-bulk-wire-per-ft

Το καλώδιο αποτελειται από 2 ζεύγη αγωγών 2Χ21 AWG και 2Χ19 AWG.
Είχε αγοραστεί το μακρινό 2003 για να χρησιμοποιηθεί σε σύστημα της εποχής 7.1 αλλά που ποτέ δεν έγινε. Κόπηκαν μόνο 5 μέτρα για τα βάλω στα κυρίως ηχεία μου.
Από τότε ξεκουράζονταν στο κουτί της μέχρι και προχθές που ξεκίνησε η ανακατασκευή της αποθήκης.
Για να εξηγούμε η κουλούρα μετριεται σε πόδια και είναι συνολικά 328 πόδια.
Η δικιά μου ξεκινά από τα 118 πόδια και φτάνει στα 328 άρα απομένουν 210 πόδια ακόμα ή αλλιώς 64 μέτρα.

Τιμή για όλη τη κουλούρα 320€

Θα προτιμούσα όπως είναι κατανοητό να δωθεί αυτούσια οπότε να δώσουμε ένα αυστηρό 10ημερο μιας και αρκετοί είμαστε σε άδεια ακόμα μήπως και κάποιο μέλος είναι στα σκαριά κάποιας κατασκευής όποτε του χρειάζονται τα πολλά μέτρα.

Εάν αυτό δε καταστεί δυνατόν τότε από Δευτέρα 3/9 θα αρχίσουμε να κόβουμε στα επιθυμητά μήκη οπότε η τιμή θα διαμορφωθεί για το
κάθε μέτρο στα 6€.

Επικοινωνία μέσω p.m.
 

Μηνύματα
319
Reaction score
56
Οκ δεν υπήρξε ενδιαφέρον μέχρι τώρα για όλη τη κουλούρα
όποτε και για να μην θεωρηθεί σαν up πάμε να το δώσουμε με το μέτρο και με μείωση τιμής!
Ανακεφαλαίωση λοιπόν,

Έχουμε 64 μέτρα προς 5€ το μέτρο
Όσοι πιστοί προσέλθετε μέσω p.m.

Ευχαριστω
 

Μηνύματα
319
Reaction score
56
40 μέτρα ακόμα διαθεσιμα προς πώληση!
Άψογο καλώδιο σε άριστη κατάσταση και τέλειο για διπλοκαλωδιωση πίσω ηχείων και όχι μόνο!
Μπορώ να στείλω φωτό σε εμαιλ.
20 χρόνια μέλος και ακόμα δε ξέρω πως να ανεβάζω φωτό!



------------------------------------------------------------------------------


Εάν επιτρέπεται από τους διαχειριστές να ενημερώσω ότι έμειναν 33 μέτρα ακόμα στη περίπτωση που κάποιος κατασκευάζει και θέλει τέτοιο μήκος.

Ευχαριστώ τους μέχρι τώρα αγοραστές!
 
Last edited by a moderator:










Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.707
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top