70 inch HD-ILA Hybrid TV! Θέλετε να την δούμε;



Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
μάλλον ΟΧΙ.

in any case η τιμή τοης ήταν κατσ την δική μου γνώμη πολύ μα πάρα πολύ ακριβή.

~~7,000 Euro

Δεν την εχω δεί αν τα αξίζει αλλά συγκρινόμενη με 60άρα πλάσμα ή LCD θα προτιμούσα αυτές.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
H συγκεκριμενη παρουσιαση δεν θα γινει.
Ειδικοτερα, επιλεξαμε(μαζι με τον Γενικο) να μην γινει απο την στιγμη που υπηρξαν διαμαρτυριες απο αλλο site ως προς τον χρονο διεξαγωγης της παρουσιασης καθως και αυτοι ειχαν ετοιμασει κατι αναλογο.
Η διαφορα βρισκεται στο γεγονος οτι εγω την τηλεοραση την ειχα παραγγειλει εδω και δυο μηνες για πελατη μου και ημουν ελευθερος να την κανω οτι ηθελα απο την στιγμη που θα μου την ειχαν παραδωσει.
Καθως ομως δεν μου πολυαρεσουν τα πολλα λογια(θα στην στειλουμε εαν δεν , εχουμε προβληματα με τους αλλους πελατες κλπ κλπ) θεωρησαμε καλυτερο να μην γινει καθολου και ετσι να μεινουν ολοι ευχαριστημενοι.

Το AVSite εχει ανεβασει παρα πολυ τον πηχυ ωστε να κανει τον οποιας μορφη συμβιβασμο. :wink:
Ευχαριστω πολυ ολους σας!
 

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Νομίζω ότι η απόφαση που πήραμε ήταν πολύ σωστή.

Όταν προετοιμάζουμε "το πιο καυτό καλοκαίρι" που έγινε ποτέ στον χώρο της εικόνας με την παρουσίαση ΟΛΩΝ των νέων προβολέων ανάλυσης 1920Χ1080 δεν υπάρχει περίπτωση να κάνουμε συμβιβασμούς, διαπραγματεύσεις, και εκπτώσεις για οποιονδήποτε...
 

Μηνύματα
263
Reaction score
0
tin exo di na pezi se cafeteria kai i ikona ine tis kakias oras o sanyo z4 exi poli kaliteri ikona pou exo se hd iliko apo tin ali kitaxa apo piso kai tin exi sindesi me ena video kalodio tis kakias oras ......tha exo kaliteri gnomi otan pao eki ena mesimeri kai sindeso to pc mou me dvi se hdmi kai valo ton teliko tou kipelou kathos kai diafora clipakia na do ti ikona mpori na vgali ....otan gini tha anevaso kai photo....pandos me to video kalodio ine APOGOITEUSI!!!
 

Μηνύματα
263
Reaction score
0
dream_GR said:
μάλλον ΟΧΙ.

in any case η τιμή τοης ήταν κατσ την δική μου γνώμη πολύ μα πάρα πολύ ακριβή.

~~7,000 Euro

Δεν την εχω δεί αν τα αξίζει αλλά συγκρινόμενη με 60άρα πλάσμα ή LCD θα προτιμούσα αυτές.
oxi re pedia an den kano lathos i 4500 i 5500 tin pire tha to tsekaro omos gia sigouria kai tha sas po
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
naxiand said:
dream_GR said:
μάλλον ΟΧΙ.

in any case η τιμή τοης ήταν κατσ την δική μου γνώμη πολύ μα πάρα πολύ ακριβή.

~~7,000 Euro

Δεν την εχω δεί αν τα αξίζει αλλά συγκρινόμενη με 60άρα πλάσμα ή LCD θα προτιμούσα αυτές.
oxi re pedia an den kano lathos i 4500 i 5500 tin pire tha to tsekaro omos gia sigouria kai tha sas po
κάνε τσεκ πληζζζ :shock:
 


Μηνύματα
893
Reaction score
83
ΑΝΔΡΕΑΣ Κ. said:
Μπραβο Γενικε!
Παιδια μιλαμε για πολυ συντομα οποτε μαλλον πρεπει να βιαστειτε στις συμμετοχες σας :wink:
:lol: :lol:Είμαι μέσα παιδιά και εγώ αν το τεστ γίνει απόγευμα.Μια παράκληση??? Να με ειδοποιήσεται ότι είμαι μέσα στο τέστ είτε με e-mail είτε τηλέφωνο 6947604615.Ευχαριστώ.
 


VG

Μηνύματα
5.157
Reaction score
0
Νεοτερα για την tv;
Αν πεσει κατω απο 5.000Ε με βλέπω στο μετρό με κιθάρα :lol:
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.688
Μηνύματα
2.869.980
Members
37.945
Νεότερο μέλος
belg1960
Top