Adidas Alphabounce SD M No 45 και 1/3

Status
Not open for further replies.

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Καλησπέρα! :)
Πωλούνται τα συγκεκριμένα Adidas Alphabounce SD M CQ0777 σε νούμερο 45 και 1/3.

Το story:
Είναι αγορασμένα 15/4/2019 από active-z.gr (87,51 ευρώ) που εδρεύει στα Ιωάννινα, συνεπώς τα πήρα τυφλά γνωρίζοντας απλά το νούμερο που φοράω.
Το παπούτσι μου κάνει σαν μήκος, δλδ δεν με χτυπάει, όμως με σφίγγει στο πλάτος καθώς έχω λίγο πιο πλατύ πόδι.
Είναι φορεμένα σε μισή ώρα περπάτημα.

Επειδή μου αρέσει σαν παπούτσι, τα πήγα σε τσαγκάρη μήπως μπορέσει να τα "ανοίξει" που λέμε, όμως μου είπε ότι είναι ύφασμα και δεν γίνεται και ότι θα στρώσουν μόνο αν τα φοράω. Εν τέλει επειδή δεν θέλω να ταλαιπωρηθώ και το παπούτσι δεν επιστρέφεται εφόσον φορέθηκε έξω, αποφάσισα να τα πουλήσω.

Δίνονται στα 60 ευρώ.
Συνάντηση σε όποιον σταθμό μετρό σας βολεύει για να τα δείτε και να τα φορέσετε / περπατήσετε. :gamer:
Εγώ ξεκινάω από Άγιο Αντώνιο ή Αιγάλεω, ενώ μένω Περιστέρι κοντά στο κολυμβητήριο το καινούργιο.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ
 

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Καλησπέρα!

Τα παπούτσια τελικά φορέθηκαν κάπου στις 10 φορές με πρόθεση να τα κρατήσω. Τελικά στρέφομαι σε άλλα πιο άνετα για εμένα παπούτσια και τα έχω στην άκρη. Πλύθηκαν στο πλυντήριο και δίνονται πάλι προς πώληση, στα 30 ευρώ.

Φωτογραφίες της κατάστασης των παπουτσιών εδώ. Δεκτός κάθε έλεγχος / δοκιμή. Πρόκειται για τα πιο ακριβά adidas της έκδοσης alphabounce :)
 


Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.707
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top