Antec Skeleton (Πρωτότυπη σχεδίαση PC case)

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192




Ένα νέο πρωτότυπο caseτης Antecπαρουσιάστηκε στην Computex 2008.
Το όνομα του είναι Skeletonκαι παραπέμπει άμεσα στην σχεδίαση του, ουσιαστικά είναι ένας σκελετός χωρίς τα καπάκια που έχουν τα κλασικά κουτιά.

http://www.silentpcreview.com/article840-page1.html
 

Μηνύματα
5.115
Reaction score
5
Aν πώ ότι το βρίσκω ωραίο και βολικό σε θέματα θερμοκρασίας θα είμαι περίεργος???
 

Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Απάντηση: Antec Skeleton (Πρωτότυπη σχεδίαση PC case)

Ναι αλλά... ΣΚΟΝΗΗΗΗΗ!!!
 

Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
τιναι ο πονος μπρος στα καλη.
Ξερει κανεις ποσο παει και αν εισαγεται;
 


Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Re: Απάντηση: Antec Skeleton (Πρωτότυπη σχεδίαση PC case)

Και θόρυβος...να συμπληρώσω.
όχι απαραίτητα. Λόγω του, πολύ καλού by defauly, αερισμού του... case, οι ανεμιστήρες θα δουλεύουν μονιμα στην ελάχιστη δυνατή ταχύτητα!
Αν βάλεις και ανεμιστηράκια που πέφτουν κάτω από 900-1000 στροφές, είσαι κομπλέ!

Αλλά η σκόνη, σκόνη...
 

Μηνύματα
25
Reaction score
0
το θέλω :p
πρέπει να είναι τελείως αθόρυβο και μονο οι σκληροί δίσκοι να ακούγονται.για τι σκόνη αν είναι πάνω από μισό metro ψιλά δεν πολύ-πιάνει, αλλα όταν είναι κλειστό
καλο είναι να το σκεπάζουμε !
 

Μηνύματα
2.575
Reaction score
13
Μην ξεχνάμε και την ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία (τα CE - EMI/EMC IEC και συναφή πάνε περίπατο....)
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Προσωπικά εμένα δεν με ενοχλεί κανένα από τα αρνητικά που γράφτηκαν, σκόνη, θόρυβος και ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία, γιατί έχω πάντα τα PC μου χωρίς καπάκια :143:
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Σκονη, θορυβος και ο κινδυνος του καποιος να ακουμπησει την μητρικη η να ριξει νερο η καποιο αλλο υγρο μεσα ειναι οι λογοι που δεν θα το επαιρνα...Ωστοσο ειναι ομορφο.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Σκονη, θορυβος και ο κινδυνος του καποιος να ακουμπησει την μητρικη η να ριξει νερο η καποιο αλλο υγρο μεσα ειναι οι λογοι που δεν θα το επαιρνα...Ωστοσο ειναι ομορφο.
Η μεγαλύτερη αλήθεια όλων! Ξεχνάτε ότι μερικοί από εμάς έχουμε γυναίκες στο σπίτι; Πως θα το αφήνουμε έτσι;;; :142::142:
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Η μεγαλύτερη αλήθεια όλων! Ξεχνάτε ότι μερικοί από εμάς έχουμε γυναίκες στο σπίτι; Πως θα το αφήνουμε έτσι;;;
Καλά βρε συ δεν έχεις βάλει συρματόπλεγμα γύρω, γύρω;
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Καλά βρε συ δεν έχεις βάλει συρματόπλεγμα γύρω, γύρω;
έχει εργαλεία η άτιμη... Το συματόπλεγμα το έκοψε, τον λάκο με τους κροκοδειλους τον γέμισε χώμα, την μάντρα την γκρέμισε...

Πρέπει, λέει, να βάλει σκούπα και κοντά στα πισιά μου...

Άσε το άλλο. Της πήρα ένα eeePC μπας και αφήσει το ένα από τα δικά μου ήσυχο αλλά δεν... Άλλη χάρη το μεγάλο λέει... :138:
 

Μηνύματα
5.020
Reaction score
8
θα κανουμε δωρο στις γυναικες ενα σπρευ αερα για να το ξεσκονιζουν η θα βαλουμε πανω μια ταμπελιτσα που θα λεει
- Μην διανοηθεις και αγγιξεις το κομπιουτερ μου, γιατι θα ειναι το τελευταιο πραγμα που θα κανεις σε αυτον τον κοσμο.
 

Irene_K

Τάγμας
Μηνύματα
1.538
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Antec Skeleton (Πρωτότυπη σχεδίαση PC case)

έχει εργαλεία η άτιμη... Το συματόπλεγμα το έκοψε, τον λάκο με τους κροκοδειλους τον γέμισε χώμα, την μάντρα την γκρέμισε...
Δεν είμαι γυναίκα εγώ. Ο Ράμπο είμαι!!! :205:

Πρέπει, λέει, να βάλει σκούπα και κοντά στα πισιά μου...
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!! Γεμάτα σκόνη είναι!!

Άσε το άλλο. Της πήρα ένα eeePC μπας και αφήσει το ένα από τα δικά μου ήσυχο αλλά δεν... Άλλη χάρη το μεγάλο λέει...
Δεν νομίζω. Όλο με το eee είμαι!!! :133:
 


Μηνύματα
5.115
Reaction score
5
Σκόνη ο υπολογιστής μαζεύει έτσι κι αλλιώς ( έτσι θα είναι και πιο εύκολο το καθάρισμα).
Όσον αφορά υγρά και γυναίκες,όποιοςπροκαλέσει το οτιδήποτε θα εκτελείται χωρίς περαιτέρω έρευνα...
 

Μηνύματα
780
Reaction score
16
Regunus εγω πιστευω πως το να σου καθαριζει και τους υπολογιστες ειναι αρκετα βολικο..Αλλωστε πιστευω πως τωρα που εχει και δικο της υπολογιστη θα γνωριζει τι πρεπει και τι δεν πρεπει να κανει.. Αν ειπα κατι που δεν επρεπε ζητω συγγνωμη απ το ζευγαρι καθως δεν γνωριζομαστε για να μιλαω γι αυτους
 

HV

Μηνύματα
3.939
Reaction score
0
Σιγα το καθαρισμα που θελει ενα PC....Τα δικα μου κανεις δεν τα αγγιζει....
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.330
Μηνύματα
2.858.755
Members
37.899
Νεότερο μέλος
takhspan
Top