Audio Research reference 150

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
22
Reaction score
15
Πωλείται ο εξαιρετικός τελικός ενισχυτής του τίτλου,σε άνω του αρίστου κατάσταση, με όλα τα παρελκόμενα, αναβαθμισμένος με τις ΚΤ 150, περίπου 700 ώρες χρήσης οι λάμπες (σχεδόν ό,τι έχουν στρώσει). Επίσης πωλείται μαζί και το εξαιρετικό shunyata anaconda 20α καλώδιο ρεύματος (1,5 m). τιμή 7.500 χωρίς, και 8000 με το καλώδιο τροφοδοσίας. Προφανώς δεκτές ακροάσεις, Φωτογραφίες θα ανέβουν το απόγευμα. Λοιπές πληροφορίες μέσω pm.

και οι φωτογραφίες (για να προλάβω το όποιο σχόλιο), το σωμα του καλοριφέρ είναι ανενεργό εδώ και 15 χρόνια, πλέον ζεσταίνομαι αποκλειστικά απ' τις λάμπες.
 

Attachments

Last edited by a moderator:

Μηνύματα
22
Reaction score
15
μια μείωση τιμής στα 6.750 (+ 450ε για την προαιρετική αγορά του καλωδίου), λόγω βιασύνης, για να προχωρήσω κι εγω με τη σειρά μου στην αγορά του ss τελικού που θέλω. Η τιμή δεν πρόκειται να κατέβει άλλο, είναι ήδη κάτι παραπάνω από δελεαστική, δεδομένης της κατάστασης και της αξίας (μουσικής και χρηματικής), του ενισχυτή.
 
Last edited:

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Μείωσε και την τιμή του καλωδίου ή αφαίρεσέ το απο την αγγελία.
Τα up πάντα αφορούν το σύνολο.
 


Μηνύματα
22
Reaction score
15
Up στις 6000 μαζι με το καλώδιο τροφοδοσίας!.Με μια μικρή αναζήτηση θα καταλάβει εύκολα κάποιος για την αναλογία τιμης πώλησης/ποιότητας και απόδοσης προιόντων.
 








Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.575
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top