Auro 3D δισκάκια χαρίζονται










daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Δηλώνω κι εγω αν δεν πειράζει... και τα κληρώνω μετά από μια θέαση στον επόμενο αν κληρωθώ
αν είναι για τέτοιο καλό σκοπό να δηλώσουμε κ εμείς
για να τα δώκουμε σε σένα να τα κληρώσεις στον επόμενο :biggrin:
 

Μηνύματα
1.326
Reaction score
4.407
Έχω μια ιδέα!!!!!1 για να μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι θα κάνουμε το παρακάτω:o_O:p

Τα παίρνω εγώ χωρίς κλήρωση!!18-)και μόλις τα ριπάρω τα στέλνω στον daharis666, ο οποίος μετά τα στέλνει στον bilpeppas,ο οποίος τα στέλνει στον επόμενο, ο επόμενος τα στέλνει στον μεθεπόμενο και πάει λέγοντας.......
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Έχω μια ιδέα!!!!!1 για να μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι θα κάνουμε το παρακάτω:o_O:p

Τα παίρνω εγώ χωρίς κλήρωση!!18-)και μόλις τα ριπάρω τα στέλνω στον daharis666, ο οποίος μετά τα στέλνει στον bilpeppas,ο οποίος τα στέλνει στον επόμενο, ο επόμενος τα στέλνει στον μεθεπόμενο και πάει λέγοντας.......
ε αν πάει να γίνει έτσι η δουλειά...θα βάλεις κ έναν σκληρό στην κλήρωση να κάνει γύρα :roflmao:
 



Μηνύματα
2.092
Reaction score
5.467
Έχω μια ιδέα!!!!!1 για να μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι θα κάνουμε το παρακάτω:o_O:p

Τα παίρνω εγώ χωρίς κλήρωση!!18-)και μόλις τα ριπάρω τα στέλνω στον daharis666, ο οποίος μετά τα στέλνει στον bilpeppas,ο οποίος τα στέλνει στον επόμενο, ο επόμενος τα στέλνει στον μεθεπόμενο και πάει λέγοντας.......
Καντε κυκλο παιδια,καποιος θα φαει πεντε και δεν θα ριξει κανενα :lolsign::lol:

Συγχαρητηρια για την κινηση ,εκτος συμμετοχης.
 





billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.453
Reaction score
5.551
Αν φτάσαμε στο σημείο να φάει κάποιος 2 δισκάκια με ταινίες... που πέραν από rip... μπορεί να τις δείς... άλλες 2; 3 φορές;
ζήτω που καήκαμε :D
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.527
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top