Blind tests με "μικρή" βοήθεια και ωραία ευρήματα

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
...Εννοείται πως είμαι βέβαιος ότι δεν το έχει συνθέσει με τους ίδιους ακριβώς όρους...
Να ειστε βεβαιος @Bhutia το εσφιξα οσο παιρνει, εχουν 7 κλωνους ανα κατευθυνση εναι 6 μμ
Ειναι σκληρο καλωδιο περαιτερω δεν σφιγγει ;)
Τα van den hul revolution που εσιαξα και τα εκανα ρευματος τα εσφιξα καργα:drinks:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Na απαιτήσουμε απ' τη ΔΕΗ να βάλει στηριχτικά στα καλώδιά της επιτέλους... Αμάν πχια!!
Εχουμε και στηριχτηκα Σταυρο μονο που δεν ειναι ΔΕΗ ειναι ΟΤΕ καθαρη πορσελανη;)
Ανεβαινα σαν ο πιθηκος στης κολονες του ΟΤΕ που ειχαν εγκαταλειψη τα εναερια καλωδια οι Οτετζηδες στο χωριο μου, εμεις ειμαστε χαιενταδες Σταυρο:lol:
Δεν ξερω τι θα πει και η μαιμουμου:drinks:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Εχουμε και στηριχτηκα Σταυρο μονο που δεν ειναι ΔΕΗ ειναι ΟΤΕ καθαρη πορσελανη;)
Ανεβαινα σαν ο πιθηκος στης κολονες του ΟΤΕ που ειχαν εγκαταλειψη τα εναερια καλωδια οι Οτετζηδες στο χωριο μου, εμεις ειμαστε χαιενταδες Σταυρο:lol:
Δεν ξερω τι θα πει και η μαιμουμου:drinks:
Εναερίτης είσαι...

Να ειστε βεβαιος @Bhutia το εσφιξα οσο παιρνει, εχουν 7 κλωνους ανα κατευθυνση εναι 6 μμ
Ειναι σκληρο καλωδιο περαιτερω δεν σφιγγει ;)
Τα van den hul revolution που εσιαξα και τα εκανα ρευματος τα εσφιξα καργα:drinks:
Προτείνεται να δοκιμάσεις να ξεπλέξεις τους κλάδους σε όποιο δείχνει να έχει ανοχές και να τους ξαναπλέξεις... Κατονοώ ότι δεν έχουμε την πολυτέλεια εξειδικευμένων μηχανών γι αυτό,αλλά αξίζει τον κόπο.Υπ'όψιν ότι τίμημα της σφικτής πλέξης θα είναι σχετική ακαμψία...
 





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.552
Reaction score
37.801
μηχανηματα οπως και καβλωδια αγοραζεις 1-2 το πολυ 3 φορες .. μετα γινεσαι λιγο θύμα .. σορρυ.. bat νοτ σορρυ.. 🐒
(ας δεκτουμε μια εποχη καποιας παιδικής αφέλειας τοτε που τα τηλέφωνα ειχαν καντραν, ως ελαφρυντικό)
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Μ'αυτά που βλέπω, θα πλέξω πλεξούδες μασχάλης, μόλις αφήσω τις ξυρισμένες μου μασχάλες κάνα χρόνο για να ..μαλλιάσουν.
Ζηλιάρης και ισοπεδωτικός...ως συνήθως.:drinks:
(Δεν θα σε άλλαζα με τίποτε...)
 







christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
εχω αλλα καλυτερα :gamer:και βαρυτερα ;)
μρε εκανα μια ωρα να αναρτησω την φωτος παταγα απο δω παταγα απο κει και ο του θαυματος
βγηκε ελα ομως που δεν μπορω να το επαναλαβω να εβαζα και αλλες να πεσει γελιο :drinks:
 
Last edited:



Μηνύματα
12.851
Reaction score
10.068
Μ'αυτά που βλέπω, θα πλέξω πλεξούδες μασχάλης, μόλις αφήσω τις ξυρισμένες μου μασχάλες κάνα χρόνο για να ..μαλλιάσουν.
Μέχρι τώρα έχει ...μαλλιάσει η γλώσσα σου να λες οδηγίες, αλλά λίγοι ακούν.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top