Bluetooth ηχείο της προσφυγιας....

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.981
Reaction score
2.924
Καλησπέρα σε όλους. Μεγαλώνουν τα παιδιά και ζητάνε ξεχωριστά δωμάτια. Όποτε ο μπαμπάς αναγκάζεται να φυγει προσφυγας στο σαλόνι σε μια γωνίτσα. Επειδή το σαλόνι έχει ήδη το πολυκαναλο στο σαλονι το έτερο ήμισυ δεν επιτρέπει την χρήση δικάναλου συστήματος και επιτρέπει όμορφο ηχειο Bluetooth. Χρήση για video conferences, μουσική near field από tidal και mp3s, YouTube. Θέλω καλό ήχο και να κοστίζει το πολυ 300 ευρώ. Αναμένω τις προτασεις σας. Απο ακουστική εμπειρια, τα παιδιά μου έχουν το JBL flip 6 αλλά μου πεφτει μικρό αλλά ο ήχος είναι αξιοπρεπεστατος.
 



Μηνύματα
1.575
Reaction score
69
Αν υπαρχει κατι σε apple διαθεσιμο στο σπιτι, επι 2, σε διαφορετικα χρωματα και για το design... :dance2:
 



hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.981
Reaction score
2.924
Σας ευχαριστω για τις προτασεις. Με βλέπω για το charge 5 αλλά γλυκο κοιτάζω και το extreme. Με ενδιαφέρει ο χρόνος της μπαταρίας αλλά για αυτό υπάρχουν οι φορτιστές. Έτσι και αλλιώς θα είναι μέσα στο σπίτι.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.981
Reaction score
2.924
Αγόρασα το charge 5 στα 149 ευρώ. Παραλαβη αυτή την Τετάρτη. Πόλη καλή τιμή αν και ήθελα το xtreme. Ωστόσο τα 350€ πεφτουν βαριά αυτή την περιοδο.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.601
Reaction score
37.976
..λογικα (το ειχα ψαξει παλια) γινεται Pair ? οχι?
-> πρεπει να παρω για τη θαλασσα , σε περιπτωση που πεσω απανου σε καγκουρες.
ή απλα σε περιπτωση που παω θαλασσα.
 

Μηνύματα
2.459
Reaction score
1.724
edifier d12.
Το έχω στην κρεβατοκάμαρα, στο μπάνιο, στο μπαλκόνι παρέα με το bbq, σε φίλους.
Περιμένω black friday να πάρω άλλο ένα για το μαγαζί.
Δε παίζεται.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.233
Members
37.934
Νεότερο μέλος
daemon76
Top