BW 800 Nautilus

Μηνύματα
3.060
Reaction score
632











Oι φωτο είναι από πορτογαλικό site όπου έγινε παρουσίαση αυτών των ηχείων.
Αν και είναι παλιά παραμένουν το καμάρι της βρετανικής εταιρείας.
Κατασκευάζονται κατόποιν παραγγελίας.
Παρουσιάστηκαν οδηγούμενα από τα νέα ενισχυτικά Classe Delta.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.654
Όμορφα ηχεία και απ'ότι ξλερω τα πουλάνε και φτηνά, ευκαιρίες θα έλεγα... Αν πάρεις 7 από δαύτα στήνεις καλό home-cinema? Θα χρειαστείς και sub? Είναι ευκολοοδήγητα; Ο Yanaha μου τα παίζει?

χαχαχαχαχαχαχαχα...
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Μια ομορφιά είναι πάντως παιδιά ε?

- Που θα μπορούσαμε να τα ακούσουμε άραγε?
:?:
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Κατάλαβα που το πας.... :wink:

"Κοντά στη θάλασσα"
- Δηλαδή στην παραλία. Δηλαδή εκεί που κάνουν μπάνιο τα ΠΙΠΙΝΙΑ!! :lol:
 


Μηνύματα
814
Reaction score
963
Α!Εχω δει και ντοκιμαντερ στο Discovery Channel πως εχουν σχεδιαστει και κατασκευαστει,αρκετα ενδιαφερον.
 


Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
40000???
Kαι δεν παίρνω δύο απο εκείνα τα συστήματα για το υπνοδωμάτιο που έχει βγάλει η SONY ρε παιδιά??
 


Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Όμορφα ηχεία και απ'ότι ξλερω τα πουλάνε και φτηνά, ευκαιρίες θα έλεγα... Αν πάρεις 7 από δαύτα στήνεις καλό home-cinema? Θα χρειαστείς και sub? Είναι ευκολοοδήγητα; Ο Yanaha μου τα παίζει?

χαχαχαχαχαχαχαχα...

Σε ενα συμφωνω...

[updown]Ο YAMAHA τα παίζει (τελειως) :mrgreen: [/updown]

Στο ματι ειναι τελεια...στο αυτι το ιδιο θελω να πιστευω
 

Μηνύματα
559
Reaction score
1
Αυτό εδώ το φτωχόπαιδο έχει τέσσερα από τα δικά μου, δύο από αυτά που μας απασχολούν σε αυτό το thread και καμιά ντουζίνα Accuphase για να τα οδηγήσει.



Άτιμη φτωχολογιά... :cry:

Προτείνω έρανο με την συμμετοχή όλων των μελών του AV Site, μήπως και βοηθήσουμε αυτό το παλικάρι να αγοράσει άλλα τόσα, μπας και ακούσει καμιά φορά σωστό ήχο.[schild=18 fontcolor=FF0000 shadowcolor=5F9EA0 shieldshadow=1]Vote For Kerry[/schild]
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
@Σπύρο:
Δυστυχώς έχω ένα υπνοδωμάτιο..Το 2ο set σκέφτομαι να το βάλω στην κουζίνα!Κρίμα που δεν έχω χώρο για περισσότερα..Αν τα ακούσετε να παίζουν θα καταλάβετε για τι ευκαιρία μιλάμε......

@Legolas:
Χάλια,χάλια...Τι παλιοζωή είναι αυτή??Και πέταξα ένα ολόκληρο κομμάτι πίτσα στα σκουπίδια απόψε...
Μήπως είναι το σπίτι του Βασιλάκη Καΐλα???......................
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Ο Οκτάλογος Του Γύφτου...

Αυτή η φωτο είναι μάλλον κάποιου dealer στην Ιαπωνία - το αποκλείω να είναι σπίτι αυτό, αλλιώς ο άνθρωπος από κάπου πρέπει να χάνει... :roll:
_______________________________________

Νίκο,

Μιά που με ρώτησες και χθες, παίρνω την ευκαιρία να σου δείξω τον τρόπο, πως θα βάζεις φωτο στο Album μας, αν βρίσκεις καμία καλή να περιφέρεται στο INTERNET (οχι βρε πιπίνι... μην μπερδεύεσαι! :? ).

Κανε μία προπόνηση με τούτην εδώ που έβαλες:
  • 1. ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ πάνω στη φωτογραφια.
    2. ΕΠΙΛΟΓΗ properties...
    3. COPY την απόλυτη address (π.χ. http://www.ac2.jp/photo/usr1_01.jpg - για ασφάλεια κάντο paste σε κάποιο textfile και έχετο available...)
    4. OPEN http://aca.gr/forum/album_upload.php?cat_id=0 (αν δεν είσαι logged-in, θα σου ζητήσει να το κάνεις και θα σε πάει πάλι εκεί...)
    5. Επιλογή από το drop-down menu (Προσοχή, αυτό συνήθως ξεχνιέται!!!) ότι θέλεις (στη συγκεκριμένη περίπτωση "High End Systems")
    6. PASTE την address της φωτο στο (προσοχή!!!) κάτω box και μην τσεκάρεις το download. (Το πάνω box είναι για download από PC...)
    7. Enter TITLE & DESCRIPTION (χρειάζονται και τα 2!!! αν υπάρχει source καλό είναι να το βάζουμε για λόγους τάξεως, και προτίμησε Αγγλικά...)
    8. SUBMIT ... BINGOOO!!![/list:u](και θα σούρθει και notification mail... :wink: )
    __________________________________________

    Κατά τον ίδιο τρόπο, μπορείς να αρχίσεις να κάνεις και εκείνη την ομαδοποίηση που είπαμε των φωτο από τα profiles των μελών, μέσα στο ACA.GR. Εννοείται ότι...
    • Την διεύθυνση των φωτογραφιών θα την παίρνεις, όταν τις μεγαλώνεις - (ΟΧΙ από τα thumbnails!!)...
      Σαν title και description, θα βάζεις τη λεζάντα που έχω κάτω από το αντίστοιχο thumbnail.[/list:u]Νίκο,

      Δεν είναι δουλειά μιά εβδομάδας ούτε ενός μηνός. Θα πάρει χρόνο +..., αλλά δεν μας βιάζει κανείς - θα κάνω και γω μερικά όσο έχω ελεύθερο χρόνο από τα άλλα ...

      Για να δούμε θα τα καταφέρεις? (θα ειδοποιηθώ και γω αυτόματα ότι την έβαλες τη φωτο)
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
29 Κατασκευαστές Ψηφ. Μηχανών Συνιστούν...

Legolas,

Άλλα συμπεράσματα στα οποία έχω καταλήξει σχετικά με τον χειρισμό και την επιλογή του είδους των φωτο που βγάζω με την δική μου ψηφ. μηχανή, (ΝΟΜΙΖΩ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ για καλές και 'ελαφρές' φωτογραφίες...), μπορείς να δεις εδώ:

http://aca.gr/forum/viewtopic.php?t=267 :p

________________________________________________
Την φωτο δεν την έβαλες ακόμα στο Album - πάλι στα πιπίνια πήγες? :wink:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Σταμάτα ρε ζουζούνι να σκαλίζεις τα πάντα! :lol:

- Και για να σου λύσω την απορία οι 3 photo που έβαλες είναι ίδιες γιατί η αρχική είναι πολύ χάλια τραβηγμένη :mrgreen:

Τώρα γενικώς για αυτό που κάνουμε εμείς δεν έχει κανένας λόγο να βάζει βαριές photo αλλά να χρησιμοποιεί την πιο μικρή version. Φαντάσου όμως συγκριτικό προβολέων...


Anyway, είμαστε πολύ off topic όμως, η συνέχεια στα "εκτός θέματος" ή καλύτερα στα της "φωτογραφίας"...
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Μπαμπάς είναι ο συντονιστής των projectors, θυμάσαι?
Άντε κι έχεις καιρό να του κάνεις καμιά ανάλυση για προβόλια και home theater και από ότι μαθαίνω έχει σύνδρομο στέρησης. :lol: :lol:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.082
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top