Canon EOS 20D. Τολμηρή στις προκλήσεις.

V

VIDEOMIX

Guest

Λίγο υπερφωτισμένες, αλλα ήθελα να ειναι έντονο το φώς που ρίχνει στην ανθρωπότητα ο παρθενώνας. 8)
 

V

VIDEOMIX

Guest
Η υπέροχη D20 στα χέρια του καταπληκτικού συναδέλφου, αποθανάτησε τους υπέροχους DURAN-DURAN. Πατήστε εδώ και θα δείτε υπέροχες φώτος απο την συναυλία στην Αθήνα. 8)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Συγνώμη για το offtopic αλλά επειδή θα πάω scorpions τη δευτέρα και θέλω να βγάλω φωτό, δεν υποτίθεται ότι απαγορεύεται σε αυτού του είδους τις εκδηλώσεις?

Να πάρω παραμάσχαλα την d70 μου ή θα μου πουν στην είσοδο "που την πας την γκουμούτσα?"
 

V

VIDEOMIX

Guest
Eχω την εντύπωση πως ο συνάδελφος στην συναυλία των DURAN-DURAN, δούλευε, δεν έβγαλε για τον εαυτό του. Δεν ειμαι 100% σίγουρος. Πιστεύω πάντως πως αξίζει να προσπαθήσεις, αρκεί να έχεις κοντινή πρόσβαση σε μέρος που μπορείς να αφήσεις την μηχανή σου σε περίπτωση απαγόρευσης. Ρίσκο με λίγα λόγια.
 

V

VIDEOMIX

Guest
Συγνώμη για το offtopic αλλά επειδή θα πάω scorpions τη δευτέρα και θέλω να βγάλω φωτό, δεν υποτίθεται ότι απαγορεύεται σε αυτού του είδους τις εκδηλώσεις?

Να πάρω παραμάσχαλα την d70 μου ή θα μου πουν στην είσοδο "που την πας την γκουμούτσα?"
Τελικά Δευκαλίων, πήρες την μηχανη μαζί σου; Εβγαλες φώτος; 8)
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.870.117
Members
37.937
Νεότερο μέλος
daemon76
Top