Canon Realis SX50 διαθέσιμο στην Ελλάδα ???

Μηνύματα
296
Reaction score
0
http://consumer.usa.canon.com/ir/controller?act=ModelFeaturesAct&fcategoryid=131&modelid=10678#f0

Canon Realis SX50

Ανδρεά αν θυμάμαι καλά κάτι είχες γράψει γεια το συγκεκριμένο μηχάνημα ? μιας και από την συγκεκριμένη τεχνολογία δεν έχω δει πότε μηχάνημα ξέρεις εάν θα είναι διαθέσιμα στην Ελλάδα και που τα βλέπει κανείς ?
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Γιωργο, δεν εχω ακουσει τιποτα ακομα.
Μπορω εαν θες ομως να επικοινωνησω αυριο με Intersys και να μαθω :wink:
 

Μηνύματα
296
Reaction score
0
Thanks ! Θα ήθελα την άποψη σου γεια την τεχνολογία… φυσικά και οποίος άλλος ξέρει ας μας πει …
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Γιωργο τα LCOS ειναι μια "πονεμενη" ιστορια.Ειχα δει πριν μερικα χρονια τον Χιτατσι παρεα με τον Σπυρο τον Κωστοπουλο και παρα τα προβληματα του αμεσως ειδαμε οτι αυτη η τεχνολογια ειχε να προσφερει στο μελλον.
Ακολουθησε περσι η ομορφη παρουσιαση του JVC στο περιπτερο του Ηχου απο τον Φωτη Φωτιαδη οπου και οσοι τον ειδαν δαγκωνοντουσαν ναχε καλυτερο κοντραστ γιατι ολα τα αλλα ταχε!!!!

Τωρα εχει μπει και η ΣΟΝΥ στο χορο αλλα για τις υψηλες τιμες προς το παρον.

Η CANON ειναι καινουργιο φρουτο στην ιστορια lcos.Φοβαμαι οτι αυτος θαναι
για παρουσιασεις ,νομιζω δεν εχει κυκλοφορησει ακομα αλλα αν κανει για σινεμα θα ακουστει αμεσως.

Αυτο που αναρωτιεμαι πια ειναι γιατι δεν πανε την τεχνολογια στις χαμηλες τιμες.
Αν αυτος κανει οσο λεει ο Αντρεας θαναι νεο βημα.Ολοι της κατηγοριας αυτης της αναλυσης κανουν αλλα λεφτα.

Οσον αφορa το κοντραστ,αμαν πια,βαλτε μια ιριδα σε εναν LCOS παρακαλω!!!!!!!!! :)
 

Μηνύματα
296
Reaction score
0
Δημήτρη, παρακολουθώντας τα αντίστοιχα ποστ στα φόρα εξωτερικού η τιμή πρέπει να είναι κοντά σε αυτήν που αναφέρει ο Ανδρέας, τώρα (δηλώνοντας φανατικός τον DLP) θα ήθελα να τον δω γεια να καταλάβω γεια τη μιλάμε (έχω διαβάσει αρκετά τις τελευτές δυο μέρες μια και ψάχνοντας γεια αγορά σύντομα κάλο είναι να ενημερωνόμαστε γεια όλα...) από τα λίγα θα έλεγα ότι η αγορά LCOS είναι το μεταβατικό στάδιο το θαυμαστών των LCD (πριν αγοράσουν DLP, κάλα κάνουμε και λίγο πλάκα μην βαράτε...)
 


Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.641
Μηνύματα
2.870.501
Members
37.926
Νεότερο μέλος
Demetriiosk71
Top