cd player

Μηνύματα
6
Reaction score
1
καλησπερα παιδια! βοηθειστε με παρακαλω στο παρακατω διλημμα! marantz cd 6006 ? marantz cd 5005?
ή cambridge cxc transport εφοσον υπαρχει ενισχυτης με dac? η διαφορα τιμης απο το φθηνοτερο στο ακριβοτερο ειναι ακουστη? ή τσαμπα λεφτα?
 



Μηνύματα
342
Reaction score
1
Ωραίος, οπότε χρειάζεσαι μόνο transport. το Cambridge είναι λίγο ακριβώς όμως, μήπως να έπαιρνες ένα φθηνότερο;
 

Μηνύματα
6
Reaction score
1
Ωραίος, οπότε χρειάζεσαι μόνο transport. το Cambridge είναι λίγο ακριβώς όμως, μήπως να έπαιρνες ένα φθηνότερο;
ενα cd player δηλαδη που θα χρησιμοποιησω ως transport. γιατι δεν γνωριζω καποιο καθαροαιμο τρανσπορτ πιο φθηνο!
 




ika

News
Μηνύματα
13.973
Reaction score
12.963
Αφού η σύνδεση από το transport στο DAC είναι ψηφιακή, τα data πηγαίνουν ΟΚ και τα υπόλοιπα τα αναλαμβάνει το DAC, οπότε ότι ήχο πάρεις θα είναι ο ήχος του DAC.
 



Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
https://www.skroutz.gr/s/13934913/Sony-UBP-X700.html

CD, SACD, media player για τα flac σου και Spotify streaming..
Θες κάτι άλλο με δύο κατοστάρικα?
Νομιζω τελειωσε το θεμα - εχτος κι αν ο κριςβι θελει ν' ασχοληθει με το χαϊεντ.
Εγω παλι εχωσα τα σιντι μου σε σκληρους και το πλαϋερ μου το αναβω μονο για να μην αραχνιασει (εχω ομως το νου μου και του βανω μια συλλογη flower power :D) .
:drinks:
 

Μηνύματα
6
Reaction score
1
Νομιζω τελειωσε το θεμα - εχτος κι αν ο κριςβι θελει ν' ασχοληθει με το χαϊεντ.
Εγω παλι εχωσα τα σιντι μου σε σκληρους και το πλαϋερ μου το αναβω μονο για να μην αραχνιασει (εχω ομως το νου μου και του βανω μια συλλογη flower power :D) .
:drinks:
ευχαριστω πολυ παιδια! καταλαβα!
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Νομιζω τελειωσε το θεμα - εχτος κι αν ο κριςβι θελει ν' ασχοληθει με το χαϊεντ.
Εγω παλι εχωσα τα σιντι μου σε σκληρους και το πλαϋερ μου το αναβω μονο για να μην αραχνιασει (εχω ομως το νου μου και του βανω μια συλλογη flower power :D) .
:drinks:
Μωρέ να ασχοληθεί άμα θέλει, αλλά να δώσει εν έτει 2019 για ένα σκέτο τρανσπορτ, περισσότερα χρήματα από όσο του στοίχισε ο ενισχυτής του με τα προενισχυτικα του στάδια, τα τελικά του και το ντακ του μαζί, δεν το λες και συνετό..
 

Μηνύματα
342
Reaction score
1
Ωραίος, οπότε χρειάζεσαι μόνο transport. το Cambridge είναι λίγο ακριβώς όμως, μήπως να έπαιρνες ένα φθηνότερο;
Εννοείται Χάρη, του το έγραψα και εγώ.
 



Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Που ειναι ομως οι παλιες καλες μερες που Απαιτουσαμε πληρη στοιχεια για το Συστημα , το χωρο και μπολικες φωτο ε ?
:D
 

Μηνύματα
342
Reaction score
1
Βαλτός είσαι; θα φύγει ο φίλος ακόμα δεν μπήκε. :p
cris.v
τι ηχεία έχεις;
πόσα sub;
δώσε στοιχεία χώρου και μετρήσεις,
χρησιμοποιείς dsp; ποιον;
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Βαλτός είσαι; θα φύγει ο φίλος ακόμα δεν μπήκε.
Ε , ας γλυτωσει και κανενας !
Εγω μπηκα να καμω μια ερωτηση γιατι πηδαγε το σιντι πλαϋερ μου (o_O) και 'δα καθομαι και διαβαζω πιντιεφ (@μω το αρτισιξτιμου μεσα !) :headbang:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.865.245
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top