Champions League 19-20

Reaction score
11.849
ΑΡΧΙΣΕ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ.....:whistling:

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ

ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΥΘΡΟ ΑΣΤΕΡΑ....ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΕΒΑΙΑ....

ΑΥΤΑ ΤΑ "ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΜΕ ΦΟΥΛ ΕΠΙΘΕΣΗ" ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΡΑΦΙΚΑ ΕΙΝΑΙ

ΓΙΑ ΛΑΙΚΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ.....

Reaction score
8.324
οπως εχω πει δεν παρακολουθώ το συλλογικό,αλλα εκατσα να δω λιγο Ολυμπιακο,μου λεει ο αδερφος μου που παρακαλουθει εχει δυο παιχτες που ξερουν μπαλα ο Ολυμπιακος τον Βαλμπουενα και τον Ποντενσε.Λεω σοβαρα?κατσε να δω λιγο.Ο Ποντενσε ο ανθρωπος δεν ξερω πως κατεληξε στον Ολυμπιακο,παιχτουρα.Δυστυχως ο αλλος ο γελοιουλας που εκανε το πεναλτι τους μαμισε κανονικά.Οταν σου φευγει Ο Κεην μεσα στη περιοχη φιλε αστον να σουταρει,μπορει να το χασει,δεν κανεις εξωφθαλμο πεναλτι.Την γκολαρα δεν μπορουσαν να την αποφυγουν,ενταξει οι ανθρωποι ξερουν να σουταρουν.

Reaction score
2.484
2 πεναλντυ δυο γκολαρες και αρκετες ευκαιριες απο δψ και απο κει.
δεν μας το χα ειναι η αληθεια
φανηκε βεβαια προς το τελος και η κλασσικη ελληνικη ομαδα με παιχτη να φευγει στην επιθεση και να μην υπαρχει ανθρωπος μετα την σεντρα να παρει την μπαλα.

Reaction score
11.849
ΜΠΑ? :gotcha:

ΞΕΨΑΡΩΣΑΜΕ ΣΤΟ 2-2?:gotcha:

ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟ 0-2 ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΤΣΑ ΓΙΑ ΕΠΙΚΕΙΜΕΝΟ ΔΙΑΣΥΡΜΟ?:p

ΑΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΡΥΘΡΟ ΑΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΠΑΛΙ.

gonis

Luger
Reaction score
6.588
Ο Ολυμπιακος φέτος έχει πολύ καλό προπονητή αλλά όπως πάντα τα τελευταία χρόνια, κουτό Πρόεδρο !

Nick Arvanitakis

Επαγγελματίας Admin
Administrator
Reaction score
18.120

Μπα ?
Από πότε λήγουν τα παιχνίδια στο 30'?

ΑΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΡΥΘΡΟ ΑΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΠΑΛΙ.
Ας περιμένουμε κανα τρίμηνο , για να σχολιάσουμε αυτό που έγινε χθες.
Καλά είναι ή να βάλω κι άλλο?

Ο Ολυμπιακος φέτος έχει πολύ καλό προπονητή αλλά όπως πάντα τα τελευταία χρόνια, κουτό Πρόεδρο !
Πόθεν προκύπτει αυτό ?
Ενώ οι αγιασοφιάδες είναι όλοι επίτιμα μέλη της ΜΕΝΣΑ.

gid

Reaction score
1.643
Όταν βγαίνουν πανηγυρικά πρωτοσέλιδα επειδή η πιο φορμαρισμένη ομάδα της χώρας πήρε ισοπαλία μέσα στην καυτή έδρα της, καταλαβαίνει κανείς πού βρίσκεται το ελληνικό ποδόσφαιρο...

(και, για όσους ήδη άρχισαν να βγάζουν καπνούς από τα αυτιά, είμαι και γαύρος.... 8-) )

Reaction score
11.849
Ας περιμένουμε κανα τρίμηνο , για να σχολιάσουμε αυτό που έγινε χθες.
Καλά είναι ή να βάλω κι άλλο?

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΧΘΕΣ ΝΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ....
ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ 30....
ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΟΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΟΥ ΠΛΑΙΣΙΟΥ
"ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ"!
ΚΟΝΤΟΛΟΓΙΣ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΕΑΝ ΔΕΝ ΝΙΚΗΣΕΙ ΔΥΟ
ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ?

Reaction score
294
Όταν βγαίνουν πανηγυρικά πρωτοσέλιδα επειδή η πιο φορμαρισμένη ομάδα της χώρας πήρε ισοπαλία μέσα στην καυτή έδρα της, καταλαβαίνει κανείς πού βρίσκεται το ελληνικό ποδόσφαιρο...

(και, για όσους ήδη άρχισαν να βγάζουν καπνούς από τα αυτιά, είμαι και γαύρος.... 8-) )
Εντάξει να μην ξεχνάμε είναι ο περσινός φιναλίστ.
Επίσης οι ανατροπές δείχνουν ομάδα με ικανότητες.

Reaction score
2.484

το βλεπω αλλιως
οταν βλεπεις τον ολυμπιακο να παιζει πολυ καλυτερη μπαλα απο την εθνικη και να ερχεται ισοπαλια εντος εδρας με μια ομαδα που δεν παιζει καλυτερη μπαλα απο την εθνικη της , ΤΟΤΕ καταλαβαινεις το επιπεδο του ελληνικου ποδοσφαιρου.

Reaction score
466

Θεωρείς ότι πολλές ευρωπαικές ομάδες θα γυρνούσαν με τη Τότεναμ το σκορ από 2-0? Δεν νομιζω. Τα πανηγύρια δεν είναι για την ισοπαλία, τα πανηγύρια είναι για το τρόπο που ήρθε η ισοπαλία.

gid

Reaction score
1.643
Θεωρείς ότι πολλές ευρωπαικές ομάδες θα γυρνούσαν με τη Τότεναμ το σκορ από 2-0? Δεν νομιζω. Τα πανηγύρια δεν είναι για την ισοπαλία, τα πανηγύρια είναι για το τρόπο που ήρθε η ισοπαλία.
Θεωρώ πως πολλές ευρωπαϊκές ομάδες δεν θα ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ από κάτω με σκόρ 0-2 ώστε να πρέπει να το ανατρέψουν. Το ματς 0-0 ξεκίνησε, όχι 0-2.....

Τα πρωτοσέλιδα θα έπρεπε να είχαν ύφος "Πάλι καλά...." και όχι "Συγκλονιστικός ο Ολυμπιακός έπνιξε την Τότεναμ!"

Reaction score
8.324
απ αυτα που ειδα χτες,ο Ολυμπιακος ειναι ΠΟΛΥ τυχερος ναχει αυτους τους δυο παιχταραδες.Αν ειχε μπροστα τον Μητρογλα,αντι αυτου του αχρηστου, νατου δινουν καμμια μπαλια θαχε βαλει 40 γκολ.Αυτη ειναι η γνωμη μου.

Reaction score
316
Θεωρώ πως πολλές ευρωπαϊκές ομάδες δεν θα ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ από κάτω με σκόρ 0-2 ώστε να πρέπει να το ανατρέψουν. Το ματς 0-0 ξεκίνησε, όχι 0-2.....

Τα πρωτοσέλιδα θα έπρεπε να είχαν ύφος "Πάλι καλά...." και όχι "Συγκλονιστικός ο Ολυμπιακός έπνιξε την Τότεναμ!"
Καλέ άντες !

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
150.433
Members
34.189
Νεότερο μέλος
Pasparrou