COSMOTΑΙΣΧΟΣ

Μηνύματα
778
Reaction score
375
Σημερα ηρθα εδω για να εκφρασω ενα παραπονο μου και για να δειτε ολοι ποια ειναι η Κοσμοτε, η παλαι ποτε μεγαλυτερη εταιρεια τηλεπικοινωνιων στην Ελλαδα. Διαβαστε και φρίξτε!
Με λιγα λογια. Ενω κανονισαμε για ανανεωση, εκεινοι μου εχουν κοψει την συνδρομητικη τηλεοραση για εννια ημερες, παρα τα 6-7 τηλεφωνηματα που εκανα.
OTE.jpg
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.930
Reaction score
41.198
δεν θα περίμενα σε μη εργάσιμες μέρες, μέσα στο ΣΚ, να μου απαντηθεί ένα τέτοιο θέμα από το φεισμπουκ.
 

Μηνύματα
4.365
Reaction score
4.234
εμενα το αντιθετο απο αρχες Αυγουστου και μετα απο αιτηση για διακοπη μου εκαναν αντιπροσφορα συμφωνησα και οταν πηγα γυρω στις 20 Αυγουστου να παρω το νεο συμβολαιο μου λενε πως δεν εχει γινει η ανανεωση!:o Μα λεω εγινε τηλεφωνηκα η επιβεβαιωση με το τμημα καταργησης... δεν ξερω ....μιληστε με το 13888 (ολα αυτα στο καταστημα της cosmote):hunter:

Απο εκεινη την ημερα και μετα απο 6 επικοινωνιες και αφου μιλησα και ελεγα την ιστορια μου σε καθε agent τελικα το προβλημα λυθηκε την εβδομαδα αυτη ... υποψη πως στο μεσοδιαστημα μου ειχε εκδοθει και ο λογαριασμος οπου το cosmote TV ειχε φτασει το ποσο των 53€!>:(

θα σου προτεινα να στειλεις και εδω το μηνυμα σου μετα απο 2-3 ημερες μου εστειλαν γραπτως πως το κοιτανε (βαλε και τα στοιχεια της cosmote καρτας σου που εμφανιζεται στον λογαριασμο - βοηθαει)
https://help.cosmote.gr/system/templates/selfservice/gnosisgr/#!portal/201600000002048/contact_us

Πλεον η cosmote δουλευει με contractors και δεν ειναι ως εναιο το τμημα εξυπηρετησης πελατων.
 




argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Εγω μια φορα την εκοψα* αρχη 9ου....και το ξαναγυρισα σε νοβα......
τελεφωνο κανονικο στον οτε........











* συνδρομη (μην παρεξηγηθουμε).................
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.600
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top