DacMagic + Hiface

Μηνύματα
889
Reaction score
201
Δυνονται τα DacMagic 200E καθως και το USB to Spdif converter Hiface 60E λογω αναβάθμισης, άριστη κατασταση. Προτιμαται περιοχη περιξ Ιωαννινων λογω αποστασης. Θοδωρης.
 


Μηνύματα
889
Reaction score
201
Προς το παρόν έχουν κλειστεί και τα δυο παιδια. Εαν προκύψει κάτι νεότερο θα σας ενημερώσω.
 

Μηνύματα
78
Reaction score
0
Και εγώ ενδιαφέρομαι για το DAC MAGIC και έχω γνωστή που σπουδάζει Ιωάννινα αν δεν το δώσεις τελικά πές μου.
 


Μηνύματα
2.308
Reaction score
2.420
Απάντηση: DacMagic + Hiface

Ενδιαφερομαι για το USB to Spdif converter Hiface .Εχω διαβασει οτι μια παρτιδα ειχε βγει με προβληματικο ρολοι χρονισμου.Μπορουμε να ξερουμε για το συγκεκριμενο ?
 

Μηνύματα
889
Reaction score
201
Re: Απάντηση: DacMagic + Hiface

Το HiFace εχει αλλαξει χερια και δεν εχω τωρα το serial number του, αλλα εμενα στα αυτια μου δεν ειχε κανενα απολυτως προβλημα το αντιθετο μαλιστα. Ο μονος λογος που το εδωσα ηταν γιατι πηγα στο επομενω Evo το οποιο με βολευε και απο πλευρας εξοδων. Το Evo ειναι μια βελτιωση σιγουρα (πιο διαφανο και με λιγοτερο 'ψηφιακο' ηχο) αλλα εχει βεβαια και τριπλασια τιμη. Και τα δυο πιστευω ειναι fairly priced.

Θοδωρης.

Ενδιαφερομαι για το USB to Spdif converter Hiface .Εχω διαβασει οτι μια παρτιδα ειχε βγει με προβληματικο ρολοι χρονισμου.Μπορουμε να ξερουμε για το συγκεκριμενο ?
 

Μηνύματα
2.308
Reaction score
2.420
Απάντηση: DacMagic + Hiface

Το HiFace αν καταλαβα καλα πουληθηκε ?Σκεφτομουν και εγω να παρω το Evo,αξιζει η διαφορα τιμης απο το HiFace?
 

Μηνύματα
889
Reaction score
201
Re: Απάντηση: DacMagic + Hiface

Πολλα εξαρτωνται απο το Dac που εχεις, εαν φανει σημαντικη η διαφορα η οχι, και προφανως η αλυσιδα απο εκει και περα.

Το HiFace αν καταλαβα καλα πουληθηκε ?Σκεφτομουν και εγω να παρω το Evo,αξιζει η διαφορα τιμης απο το HiFace?
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.034
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top