Off Topic

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
..οχι δεν ξερω τι εννοεις Λακη, δεν εχει καμια σημασια ομως. Μαλλον εγω φταιω που στη φωτο φαινονται τα μηχ/τα μου, ας οψεται το κιν. που ειχε μεινει εντελως απο μπανταρια και το φορτιζα, ακριβως τη στιγμη που εκανε την ενημερωση, δεν ανοιγε η καμερα, με αποτελεσμα να μη φτανει το καλωδιο! Σε αλλη περιπτωση θα αποθανατιζα μονο την οθονη της tv.
Oπως και να εχει το ζητημα, ας το σταματησουμε εδω, περαν του οτι το νημα αφορα αλλο πραγμα, ε..δε νομιζω οτι περιποιει τιμη να γραφουμε και συζηταμε τετοια πραγματα, ηλικιακα και μονο...δεν αρμοζει...
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Βρε συ τι ειπαμε κα "τσιμπησες", πλακα κανουμε!


Και το "ηλικιακα" δεν ισχυει σε φορουμς - να το ξερεις για το μελλον.
Παρε τηλ το πρωι μετα τις 10
 





lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
βαλε τα Adguard - Ublock και ησυχαζεις....
Εβαλα το adguard για android και μου βγαζει ...λευκα τμηματα χωρις περιεχομενο! Ενοχλητικοτατο κι αυτο
Το οποιο adguard θελει την δικη του vpn συνδεση!
 

Μηνύματα
64
Reaction score
9
Εβαλα το adguard για android και μου βγαζει ...λευκα τμηματα χωρις περιεχομενο! Ενοχλητικοτατο κι αυτο
Το οποιο adguard θελει την δικη του vpn συνδεση!
τι σχεση εχει αυτο με τα WIndows? γιατι εγω καταλαβα οτι μιλαμε για WIndows...........

το adguard και/ή το U-block εγκαθιστανται σαν προσθετα σε Chrome + Firefox (για τους αλλους browsers δεν ξερω).

επισης, σωστα σου ειπαν πιο πανω, κανε κι ενα scan με Malwarebytes.....!!

adblock.JPG
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Και τι πειραζει που δεν εχει σχεση με windows; για το ιδιο προγραμμα μιλαμε σε διαφορετικο OS. Σε win δεν ζηταει συνδεση vpn;
Σκαναρισα και δεν βρηκε τιποτα!
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.360
Και τι πειραζει που δεν εχει σχεση με windows; για το ιδιο προγραμμα μιλαμε σε διαφορετικο OS. Σε win δεν ζηταει συνδεση vpn;
Σκαναρισα και δεν βρηκε τιποτα!
Λάκη, εάν έχεις παρόμοιο πρόβλημα στο κινητό σου, μπορείς να ανοίξεις thread στην κατάλληλη υποενότητα και να προσπαθήσουμε να λύσουμε το πρόβλημα εκεί, όχι εδώ.:)
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Λάκη, εάν έχεις παρόμοιο πρόβλημα στο κινητό σου, μπορείς να ανοίξεις thread στην κατάλληλη υποενότητα και να προσπαθήσουμε να λύσουμε το πρόβλημα εκεί, όχι εδώ.:)
Τα προγραμματα ειναι κοινα, οι εκδοσεις διαφερουν (σημ: στο ταμπλετ)
Η ηλικία φίλε Γουίζι! :rolleyes:
Ψαχνω να βαλω κατι για να σε ...πικαρω, αλλα
βαλε μονος σου για να παρω μια ιδεα:):):)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.360
Η ηλικία φίλε Γουίζι! :rolleyes:
Ναι, το ξέρω.:rolleyes:

Τα προγραμματα ειναι κοινα, οι εκδοσεις διαφερουν (σημ: στο ταμπλετ
Λάκη, τι δεν καταλαβαίνεις; Διαφορετικές πλατφόρμες (Windows pc, Android tablet), διαφορετικά προβλήματα, διαφορετικές λύσεις!

Είναι σαν ανοίγει κάποιος θέμα για να λύσει το πρόβλημα με το καύσιμο στο αυτοκίνητο του και να πετάγεται ο άλλος και να λέει "ναι, έχω κι εγώ παρόμοιο πρόβλημα στην εξωλέμβιο"! Εμ, μπορεί να μην φταίει το καύσιμο αλλά η μηχανή. Είναι ίδιες οι δύο μηχανές;

Τέλος από μένα.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Κααααλα...
Παντως κατι εγκατεστησαν αυτες οι κ@λ@εφαρμογες και μου φαμησαν το μηχανακι:(
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.965
Τα σάιτ του ΣΥΡΙΖΑ που διαβάζεις φταίνε!

Πες του Καρανίκα να στα φτιάξει. :p
 


Μηνύματα
64
Reaction score
9
Τα προγραμματα ειναι κοινα, οι εκδοσεις διαφερουν (σημ: στο ταμπλετ)

φιλε lakiss51 τα προγραμματα σε καθε πλατφορμα, μπορει να εχουν το ιδιο ονομα, αλλα "γραφονται" αναλογα με την πλατφορμα που προοριζονται. γι αυτο υπαρχουν ξεχωριστες εκδοσεις για WIN - iOS - Android.

δεν εχουν ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο κωδικα..!! και γι αυτο ΔΕΝ μπορεις να εγκαταστησεις την εκδοση του android σε WINDOWS, ουτε το αντιστροφο....!!!

στα WINDOWS οπως σου εδειξα και στην φωτο, μπαινουν σαν προσθετο του Firefox / Chrome. στο Android δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα.
γι αυτο και η ADBLOCK εχει αναπτυξει και δικο της ξεχωριστο browser στο Android και στο iOS....!!
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Αγαπητε cabdik
Ευχαριστω για το μαθημα αλλα αυτο το σχολειο το εχω "βγαλει" εδω και αρκετα χρονια (λογω ενδιαφεροντος και οχι, μονο, λογω ηλικιας που λεει και ο ..."καραμουζας").Εδω μιλαμε για τη λειτουργικοτητα των προγραμματων ομως που εχουν κοινα στοιχεια.
 


Μηνύματα
64
Reaction score
9
Αγαπητε cabdik
Ευχαριστω για το μαθημα αλλα αυτο το σχολειο το εχω "βγαλει" εδω και αρκετα χρονια (λογω ενδιαφεροντος και οχι, μονο, λογω ηλικιας που λεει και ο ..."καραμουζας").Εδω μιλαμε για τη λειτουργικοτητα των προγραμματων ομως που εχουν κοινα στοιχεια.
παλι δεν καταλαβες, μαλλον, οτι ακριβως λογω διαφορετικης "πλατφορμας", οι ΙΔΙΕΣ εφαρμογες ΔΕΝ εχουν και ακριβως την ιδια λειτουργικοτητα....!!!
αυτο θελω να σου εξηγησω.

προσωπικα, δεν τα βλεπω να ειναι τοσο λειτουργικα σε Android (iOS δεν εχω) οσο καλη δουλεια κανουν στα WIndows.

και δεν εχει να κανει με "μαθηματα" περισσοτερο, αλλα με εμπειρια χρησης. αν εχεις χρησιμοποιησει τα συγκεκριμενα προγραμματα στις συγκεκριμενες πλατφορμες, εχεις μια εμπειρια παραπανω....!!! δεν τα μαθαινει κανεις στο σχολειο αυτα........
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.160
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top