Denon AVC-A11SR και Magnat 4 center και magnat 710

Μηνύματα
152
Reaction score
9
Σε υπεράψογη κατάσταση όλο το σετ.

Denon AVC-A11SR
Magnat center 4
Magnat 710


Όλα μαζί η χωριστά κάντε μου προσφορά γιατί δεν έχω ιδέα πόσο πάνε μεταχειρισμένα. Ευχαριστώ.
 


Μηνύματα
1.191
Reaction score
103
Απάντηση: Denon AVC-A11SR και Magnat 4 center και magnat 710

μια τιμη για τον Denon μονο??
 

Μηνύματα
152
Reaction score
9
Απάντηση: Denon AVC-A11SR και Magnat 4 center και magnat 710

Ok. Αν και δεν ξέρω αν αυτό που θα πω είναι κοτσάνα και συγχωρέστε με ο συγκεκριμένος ενισχυτής πωλούνταν το 2003 περίπου 7.000 ευρώ.

Να πω 1000 ευρώ είναι πολλά η λίγα? Το λέω για να με βοηθήσετε οι περισσότερο ειδήμονες του χώρου. Δεν κατέχω από τιμές και έχει έρθει στα χέρια μου από ανταλλαγές.
 

Μηνύματα
1.191
Reaction score
103
Απάντηση: Denon AVC-A11SR και Magnat 4 center και magnat 710

Εγω παντως για να σου δωσω να καταλαβεις,τον ειχα παρει πριν 3 χρονια κ τον ειχα πληρωσει τοτε 700.Πριν 3 χρονια ομως ετσι....Τωρα τι να πω δεν γνωριζω...
 

Μηνύματα
152
Reaction score
9
Απάντηση: Denon AVC-A11SR και Magnat 4 center και magnat 710

Πω πω... τι να πω. Τόσο πολύ έχουνε πέσει οι τιμές τους? Δεν διαφωνώ φυσικά καθόλου. Αλλά τον έχω συνδέσει με τα μάγκνατ και ο ήχος είναι ανεπανάληπτος.

Όσο για πολυκάναλο ενισχυτή από ότι έχω διαβάσει τα έσπαγε τότε στις μέρες του αλλά τα σπάει κιόλας.

Πάντως από την μελέτη που έχω κάνει και λόγο του ότι είναι ανύπαρκτος στην αγορά και ως μεταχειρισμένος λέω να τον βάλω στα 600 ευρώ. Παρακάτω δεν θα τον παζαρέψω γιατί έχω ακούσει ενισχυτές πολύ ακριβότερους και δεν έχουνε καμία σχέση μαζί του.

Οπότε όποιος πιστός προσέλθει

Α... να πω μαζί με το κεντρικό και τα vintage 710 όλα όπως τόνισα σε υπεράψογη και εμφανησιακή αλλά και λειτουργική είναι σαν καινούργια, θα τα αφήσω όλα μαζί στα 1000 ευρώ.

Μερικές φωτογραφίες (όλα είναι ακριβώς αυτά και ίδιου χρώματος)











Αν δεν μπορούν να φανούν εδώ οι εικόνες που παράθεσα μπορείτε να τις δείτε και εδώ

http://www.bytheway.gr/portal2/forum/album.php?albumid=60
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.563
Μηνύματα
2.865.697
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top