DENON AVR -X4500H

Μηνύματα
29
Reaction score
2
Καλησπέρα Παιδιά

Πριν καιρό είχε ανεβάσει το Media markt στο eshop του , τον Denon AVR-X4500H με τιμη στα 499 ευρώ. Από περιέργεια τον εβαλα στο καλαθι και μετα απο ενα μηνα με ενημερωσαν οτι τον βρηκαν διαθεσιμο. Στο skroutz η τιμη του ειναι στα 1250 ευρω . Ωστόσο δεν λεκεγε πουθενα re-furbished ή κατι τετοιο .Δεν ξερω πως προκυπτει αυτη η διαφορα στις τιμες ; Να προχωρήσω στην αγορα του ;
 


Μηνύματα
29
Reaction score
2
Σε ευχαριστώ για την απαντηση. Αν ειναι demo υπαρχει περιπτωση να στο πουν ή θα στο πουλησουν και καλα του "κουτιου" ;
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.448
Σε ευχαριστώ για την απαντηση. Αν ειναι demo υπαρχει περιπτωση να στο πουν ή θα στο πουλησουν και καλα του "κουτιου" ;
τέτοια καταστήματα το αποκλείω
 


Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Μπήκα από περιέργεια και σήμερα τον είχε 488,99 ευρώ, με ένδειξη : κατόπιν παραγγελίας ...

Καλού καλού παρήγγειλα έναν με αντικαταβολή ... ποιος ξέρει ....
 

Μηνύματα
2.401
Reaction score
3.611
Ζήτα να παραλάβεις ο ίδιος από το κοντινότερο κατάστημα και δες τον.

Αλλά όπως είπαν και πιο πάνω, αν το μηχάνημα έρχεται με την εργοστασιακή εγγύηση του μην προβληματίζεσαι, τσίμπα τον και απόλαυσε τον.

@Δημοκηδής
Εχει ακόμα?? :eek: :o :sneaky:

Μόλις κοιταξα αλλά δεν...
 

Μηνύματα
3.089
Reaction score
8.864
Εγώ μπήκα τώρα και δεν υπάρχει η προσφορά έχει μόνο το Denon AVC-4700H στα 1599 τα πήρατε όλα βρε !!! 😭
 

Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Χαλαρώστε ... μόλις με πήραν από Media Markt αν παρήγγειλα κάποιον ντένον 800...

Απάντησα ότι παράγγειλα κάποιον Χ4500Η ... μου είπαν ότι κάποιο λάθος στον κωδικό έχουν κάνει και ότι θα τσεκάρουν με τα κεντρικά τους ... ανταπάντησα, ότι αν υπάρχει αυτός που παρήγγειλα τον θέλω, αλλιώς να ακυρώσουν την παραγγελία ...
Εγώ μπήκα τώρα και δεν υπάρχει η προσφορά έχει μόνο το Denon AVC-4700H στα 1599 τα πήρατε όλα βρε !!! 😭

τον έχουν στα ηχεία !!!!
 

Attachments

Last edited:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.647
Reaction score
27.990
Ότι και να αποφασίσεις παραγγελία μόνο online και παραλαβή μόνο με courier.

Μόνο έτσι έχεις δικαίωμα επιστροφής 14 ημερών με επιστροφή χρημάτων. Αν παραλάβεις από το κατάστημα εσύ, το χάνεις το δικαίωμα.
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.869
Reaction score
5.854
Χαλαρώστε ... μόλις με πήραν από Media Markt αν παρήγγειλα κάποιον ντένον 800...

Απάντησα ότι παράγγειλα κάποιον Χ4500Η ... μου είπαν ότι κάποιο λάθος στον κωδικό έχουν κάνει και ότι θα τσεκάρουν με τα κεντρικά τους ... ανταπάντησα, ότι αν υπάρχει αυτός που παρήγγειλα τον θέλω, αλλιώς να ακυρώσουν την παραγγελία ...



τον έχουν στα ηχεία !!!!
θα παραγγειλω ενα να γελασουμε
Τον εβγαλαν δεν υπαρχει >:(
 

Μηνύματα
29
Reaction score
2
Καλημέρα,,και όπως λέει και Λεζες στο The Kopanoi "Ρε πολυ βρώμα η δουλειά"..Πηγα στα media ,,,δεν υπαρχει λεει πουθενα ο συγκεκριμενος ενισχυτης ,,κακως σας ενημερωσαν.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.903
Reaction score
12.535
Εκτύπωση printscreen από το site τους και τρίψιμο στα μούτρα, παρακαλώ πουλήστε μου το προϊόν όπως το διαφημίσατε αλλιώς το στέλνω στο Υπουργείο Ανάπτυξης και θα σας έρθει εδώ ο Άδωνις να σας κάνει ντα μπροστά στις κάμερες.
 

Μηνύματα
29
Reaction score
2
Παντως μέχρι να ψαξει ο υπαλλήλος να βρει τι συμβαινει,,εβλεπα τα κουτια που ειχε στο ραφι,,Marantz.Denon,yamaha,,ειτε ενισχυτες ειτε cd player,,και καποια φαινόταν οτι η κουτα ειχε ανοιχτει και ειχε ξανασφραγιστει με ταινια απο πανω,,μαλιστα μια κουτα με εναν yamaha ήταν ανοιχτη. .Επίσης σε ερώτηση μου ,με ενημερωσε οτι κανενα απο τα παραπανω προιοντα δεν ειναι εκθεσιακα....δεν τον πιστεψα ,και δε νξερω αν αξιζει να γενικα να ξαναπαραγγειλω ,,το μονο που με δελεαζει ειναι οι ατοκες δοσεις τιποτα αλλο.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.867
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top