DUNE HD BASE 3D

Μηνύματα
189
Reaction score
25
Καλησπερα σε ολους
Θα ηθελα μια βοηθεια με το DUNE HD BASE 3D, οποιος μπορει ασ μου στειλει pm

ευχαριστω καλες γιορτες
 


Μηνύματα
189
Reaction score
25
Δεν μπορω να δω απο το dune δικτιακα το folder που θελω να κανω share στο pc μου και να βαλω μετα το yadis. Ειμαι στα sources εχω κανει ενα folder εδωσα ονομα (George), type SMB server, την IP (του pc), folder εδωσα τον φακελο που εχω στο d: με ονομα movies user το ονομα του χρηστη στο pc που εχω (Gio D) και pass αυτο που βαζω καθε φορα που κανω log in στο pc .. αλλα δεν.. βλεπει το dune τον φακελο στο pc :( .
 

Μηνύματα
2.677
Reaction score
1.393
Δεν μπορω να δω απο το dune δικτιακα το folder που θελω να κανω share στο pc μου και να βαλω μετα το yadis. Ειμαι στα sources εχω κανει ενα folder εδωσα ονομα (George), type SMB server, την IP (του pc), folder εδωσα τον φακελο που εχω στο d: με ονομα movies user το ονομα του χρηστη στο pc που εχω (Gio D) και pass αυτο που βαζω καθε φορα που κανω log in στο pc .. αλλα δεν.. βλεπει το dune τον φακελο στο pc :( .
Τι μήνυμα σου εμφανίζει ?
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.856
Είναι shared folder ο φάκελος movies;

Στο Dune - Network - SMB - WORKGROUP δεν εμφανίζεται το pc;
 

Μηνύματα
189
Reaction score
25
Είναι shared folder ο φάκελος movies;

Στο Dune - Network - SMB - WORKGROUP δεν εμφανίζεται το pc;
καλημερα ναι εκανα share τον φακελο και εβαλα everyone. Στο dune - network (μετα εχει 2 εικονιδια DUNE και WORKGROUP) , πατοντας το WORKGROUP δεν εμφανιζει το PC λεει empty
 


Μηνύματα
2.405
Reaction score
3.613
Σε ρώτησα και "δίπλα" που ποσταρες.
Αν έχεις Win10 στο pc δες αν είναι το samba v1 ενεργοποιημένο, στο pc πάντα.

Επίσης restart και στα 2 μηχανήματα και ας δούλευε πριν λίγες μέρες κτλ.
 

Μηνύματα
600
Reaction score
880
καλημερα ναι εκανα share τον φακελο και εβαλα everyone. Στο dune - network (μετα εχει 2 εικονιδια DUNE και WORKGROUP) , πατοντας το WORKGROUP δεν εμφανιζει το PC λεει empty
Άσε σε λειτουργία το dune και το pc για αρκετή ώρα και μετά μπες στο workgroup του dune για να δεις τους φακέλους.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.465
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top