DVD - Προσφορές από Ιντερνετικά Μαγαζιά

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: DVD - Προσφορές από Ιντερνετικά Μαγαζιά

Αυτή που παίζει τη Bella δεν μου αρέσει ρε παιδί μου...πολύ γλυκανάλατη.Οχι ότι μου άρεσαν οι ταινίες βέβαια, ότι πιο σαχλαμάρα σε "βρυκόλακες" έχω δεί...που 'σαι ρε Blade ρε γμτ :137:
 


Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: DVD - Προσφορές από Ιντερνετικά Μαγαζιά

Αυτή που παίζει τη Bella δεν μου αρέσει ρε παιδί μου...πολύ γλυκανάλατη.Οχι ότι μου άρεσαν οι ταινίες βέβαια, ότι πιο σαχλαμάρα σε "βρυκόλακες" έχω δεί...που 'σαι ρε Blade ρε γμτ :137:
σωστα πολυ soft ρε συ !!!

τιποτα ουτε μια συκωταρια δεν εδειξαν !!!:143:
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
κοιτα να δεις τι παθαμε τωρα!! απτον ενα χουβαρδα πηγαμε στον αλλον!!! ρε με αυτες τις εκδοσεις ριχνω γκομενα που να σε βρασω!! Κ η συγκεκριμενη εχει κ κανα δυο νταν στο βαρατε!!! :131:

τι ρουμπινια κ σκουλαρικια ειναι αυτα? μονο χαρτι υγειας δε μου δειξες ημαρτον!!! παρατηστε με θα παω να παρω ενα ουισκι κ καλο της ειναι χαχαχαχααααααααα :143::143::143:
 







Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: DVD - Προσφορές από Ιντερνετικά Μαγαζιά

Στο Φάληρο τα ράφια ήταν γεμάτα :142: εκεί είχαν μείνει...τα φιλαράκια :142:
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
αγορακια κ κοριτσακια που θα βρουμε καμμια "νορμαλ" εκδοση του sex and the city (ολες οι σεζον να εχει και ελληνικα ομως εεε το νου σας) ... στο eshop εχει μια με ..... 125 ευρω!! τιποτες φτηνοτερο??? (και μεταχειρισμενη αν τη δεινει κανεις / καμμια μεσα ειμαι) :126:
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: DVD - Προσφορές από Ιντερνετικά Μαγαζιά

η 1η SEASON ΔΕΝ εχει ελληνικους υποτιτλους !
 

Μηνύματα
14.615
Reaction score
1.525
αγορακια κ κοριτσακια που θα βρουμε καμμια "νορμαλ" εκδοση του sex and the city (ολες οι σεζον να εχει και ελληνικα ομως εεε το νου σας) ... στο eshop εχει μια με ..... 125 ευρω!! τιποτες φτηνοτερο??? (και μεταχειρισμενη αν τη δεινει κανεις / καμμια μεσα ειμαι) :126:


Μπα, τα έχω κατεβάσει όλα :137:
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Re: Απάντηση: DVD - Προσφορές από Ιντερνετικά Μαγαζιά

η 1η SEASON ΔΕΝ εχει ελληνικους υποτιτλους !
εεε τουλαχιστον θα της πω να αρχισει απτο τελος ωσπου να φτασει στη 1η σεσον θα χει μαθει τι διαολο??? :142::142::142:
 

Μηνύματα
14.615
Reaction score
1.525
Re: Απάντηση: DVD - Προσφορές από Ιντερνετικά Μαγαζιά

εεε τουλαχιστον θα της πω να αρχισει απτο τελος ωσπου να φτασει στη 1η σεσον θα χει μαθει τι διαολο??? :142::142::142:


:142::142:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.609
Μηνύματα
2.867.819
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top