Eρωτηση-βοηθεια.

Μηνύματα
467
Reaction score
1
Απάντηση: Eρωτηση-βοηθεια.

Ηρθε στο σπιτι με ενα dvd το εβαλε στο συρταρι του lx91 και αυτο ηταν.Μηπως δεν ειναι η σωστη οδος αυτη?γιατι ειχα ακουσει οτι μπορει να παθει ζημια ετσι.
την ωρα της αναβαθμισης ειχε λαβει τα μετρα του για περιπτωση διακοπης ρευματος???? εννοω παρουσια UPS κλπ

απλα ρωταω για να δω πόσο επαγγελματιας ειναι...

και μια και δεν θελεις να αναφερθεις στο ονομα του...( ορθα κατ εμε) δεν μας λες και ποσο σε χρεωσε για αυτη την υπηρεσια και τις επιστημονικες μπαρουφες που σου αραδιασε για να δικαιολογησει την αμοιβη του?

φιλικα παντα...
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: Eρωτηση-βοηθεια.

Δεν ειχε λαβει κανενα μετρο προστασιας και δεν με χρεωσε τιποτα.Απλα ολα αυτα επιβεβαιωνουν τι απιθανοι τυποι κυκλοφορουν στον χωρο μας,φαντασου να παθεις ζημια σε ακριβο μηχανημα κλαψτο!!!Αυτα ελεγα και εχθες στην στηλη με τις ιδιοκατασκευες.
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: Eρωτηση-βοηθεια.

Παντως Νικο οσο περναει ο καιρος παιζουν ολο και καλυτερα ειναι απιστευτη η διαφορα ειχε ερθει σπιτι και ο θεμις (Location) και του αρεσε παρα πολυ το συστημα,που δεν ειναι φιλος τετοιων συστηματων κορνες κλπ, δεν το περιμενε αυτο που ακουσε.
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Eρωτηση-βοηθεια.

η αναβαθμιση στην εταιρια κοστιζει ευρω 70 στο παραεισαγωγης,
αν ειναι ντοπιο ειναι δωρεαν.Σωστα εγινε με δισκακι, αλλα ενα ups
ποτε δεν βλαπτει.Οσο αφορα τα καλωδια , αν σε περνει οικονομικα δοκιμασε κανα αλλο.Θα νομιζεις οτι αλλαξες συστημα.Μιας και τα κιμπερ καλα ειναι αλα ως εκει.Οτι θες περι ρυθμισεων και φαιν τιουνιγκ ρωτα.
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: Eρωτηση-βοηθεια.

argi ειχα παρει για δοκιμη τα nordost,monster,soupra τα κιμπερ ηταν μακραν τα καλυτερα για τα αυτια μου παντα,σεβομαι την αποψη σου αλλα αυτη την στιγμη ειναι δυσκολη οικονομικη περιοδος για μια αλλαγη καλωδιων μιας και τα κιμπερ ηταν του πανακριβου και εαν παρω για δοκιμη καποια αλλα και μου αρεσουν θα μπω στο τρυπακι για αλλαγη οποτε την εκατσα την βαρκα δεδομενου οτι εχω ριξει παρα πολλα χρηματα μεσα σε 1 χρονο για την πληρη αναβαθμιση του συστηματος.
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: Eρωτηση-βοηθεια.

Οταν παρω καποιον αποδικωποιητη θα σε ενοχλησω για θεματα ρυθμισεων γιατι με το h\c ειμαι παντελως ασχετος σε ευχαριστω πολυ για την προθημεια εξυπηρετισης.
 


Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: Eρωτηση-βοηθεια.

Ξερει καποιος τι περιλαμβανει η αναβαθμιση 62 για το lx 91 εχω κανει την 61 αξιζει να κοιταξω για την 62? argi? γνωριζεις κατι?
 


argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Eρωτηση-βοηθεια.

αφου τα αναφερει ολα στην σελιδα της......................
 



Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Απάντηση: Eρωτηση-βοηθεια.

Φιλε argi δεν καταλαβαινω τιποτε απο το παραθυρακι της pionner μπορεις να μου το εξηγησεις ? εσυ ποια αναβαθμιση εχεις κανει στο δικο σου?
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.352
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top