e-mu 0404 usb drivers windows 10

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Kαλησπερα!

Εχω στην κατοχη μου την καρτα του τιτλου και θελω να την συνδεσω σε pc με W10. Oι drivers της καρτας υποστηριζουν μεχρι W7.
Εγκατεστησα το ASIO4all αλλα δεν βλεπω να την αναγνωριζει. Υπαρχει περιπτωση να δουλεψει στα W10 ?
 


Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Δοκίμασε με τουw drivers των win7. Υπάρχει στο internet μια διαδικασία που έκανα για τη δικιά μου E-MU 1820m για να βάλω drivers από XP σε 7, αλλά δε τη θυμάμαι απέξω. Φυσικά και δεν πάει σκουπίδια μια τόσο αξιόλογη κάρτα.
 

Μηνύματα
13.642
Reaction score
6.607
Κοίτα εδώ......

κάπου στην συζήτηση ένας τύπος πετάει αυτό.....


sorry δεν πρόσεξα την απάντηση του Πέτρου,παρά μόνο όταν έραψα το μήνυμα......
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Δοκίμασε με τουw drivers των win7. Υπάρχει στο internet μια διαδικασία που έκανα για τη δικιά μου E-MU 1820m για να βάλω drivers από XP σε 7, αλλά δε τη θυμάμαι απέξω. Φυσικά και δεν πάει σκουπίδια μια τόσο αξιόλογη κάρτα.
Screenshot_13.jpg
 




D

Deleted member 35

Guest
Έτσι για την ενημέρωση θέλει αρκετή προσοχή με τους οδηγούς. Είχα μια κάρτα τηλεόρασης και ξαφνικά σταμάτησε να δουλεύει. Λόγω βαρεμάρας δεν την έβγαλα από τον υπολογιστή καθώς ήταν PCI και βαριόμουν το κατσαβίδι.

Λίγους μήνες μετά άρχισα να αντιμετωπίζω BSOD στο άσχετο. 6μηνο και βάλε. Τελικά ο ένοχος ήταν το Plex που έψαχνε την κάρτα για την ενσωματωμένη λειτουργία τηλεόρασης που έχει. Προσπαθούσε να την διαβάσει και τελικά κατέληγα με BSOD. Ευτυχώς που το σφάλμα ήταν πολύ συγκεκριμένο καθώς ανέφερε το τσιπ της κάρτας και όχι κάτι γενικό.
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.869
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top