equalizer για το foobar

Μηνύματα
245
Reaction score
1
Πριν δυο μέρες ξεκίνησα να "παίζω" με το πρώτο μου equalizer στο foobar. Παιδεύτηκα αρκετά μέχρι να το κάνω να λειτουργεί. Πρόκειται για το Electri-Q της aixcoustic (η δωρεάν έκδοση). Είναι αρκετά εύκολο στη χρήση του. Το πρόβλημά μου είναι ότι έχω "σπασίματα" στον ήχο κατά τη λειτουργία του. Δεν ξέρω αν φταίει το equalizer ή το George Yohng's VST Wrapper.

Μπορεί να προτείνει κανείς κάποιο καλό equalizer, εύκολο στη χρήση, που να μπορώ να το χρησιμοποιήσω στο foobar;

Υπάρχει κάτι άλλο που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω στη θέση του George Yohng's VST Wrapper;
 



vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
να κανω μια σφηνα ερωτηση? επειδη αφορα το foobar....

πως γινετε να μην εχουμε κενο αναμεσα στα τραγουδια? ρωτησα βλακεια? υπαρχει τετοια επιλογη?

ευχαριστω και συγνωμη αν ειμαι εκτος θεματος....
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.721
Reaction score
94.816
Απάντηση: Re: equalizer για το foobar

πως γινετε να μην εχουμε κενο αναμεσα στα τραγουδια?

Υπάρχει ενσωματωμένο crossfader.

Θα το βρεις στο: File-preferences-dsp manager.
 


Μηνύματα
188
Reaction score
0
Πριν δυο μέρες ξεκίνησα να "παίζω" με το πρώτο μου equalizer στο foobar. Παιδεύτηκα αρκετά μέχρι να το κάνω να λειτουργεί. Πρόκειται για το Electri-Q της aixcoustic (η δωρεάν έκδοση). Είναι αρκετά εύκολο στη χρήση του. Το πρόβλημά μου είναι ότι έχω "σπασίματα" στον ήχο κατά τη λειτουργία του. Δεν ξέρω αν φταίει το equalizer ή το George Yohng's VST Wrapper.

Μπορεί να προτείνει κανείς κάποιο καλό equalizer, εύκολο στη χρήση, που να μπορώ να το χρησιμοποιήσω στο foobar;

Υπάρχει κάτι άλλο που θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω στη θέση του George Yohng's VST Wrapper;
Τι θες να διορθωσεις με το eq?
 

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
helppppppppp

μου βγαζει playback error

Unrecoverable playback error: ASIO: None of input channels are assigned to device channels

συνηθως εστρωνε οταν εκλεινα τα αλλα ανοιχτα παραθυρα, τωρα γιοκ!

any ideas?
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.641
Μηνύματα
2.870.134
Members
37.936
Νεότερο μέλος
daemon76
Top