Ert flix tv

Μηνύματα
763
Reaction score
961
Ρε παιδιά ακολούθησα όλες τις οδηγίες για την ενεργοποίηση του hbbtv σε LG τηλεόραση αλλά από το μενού δεν μπορώ να δω την πλατφόρμα της ert flix.Το έχει ενεργοποιήσει κάποιος?
 

Μηνύματα
7.364
Reaction score
2.554
Δεν είμαι ειδικός αλλά υποθέτω ακολούθησες αυτές τις οδηγίες για τηλεοράσεις LG
 


Μηνύματα
159
Reaction score
110
Εμενα μου ανοιγει το μενου αλλα δεν παιζει το υλικο οταν το επιλεγω. Δουλεύει σε κανέναν ή απλα ειναι για μοστρα ακομα?
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.926
εγω εχω κανει τις διαδικασιες είναι λιγο διαφορετικες σε τηλεοραση samsyng, αλλα στο τελος όταν πρεπει να πας στο εικονιδιο το οποιο θα κανεις ενεργοποιηση δεν βγαινει το αντιστοιχο εικονιδιο. Οποτε ουτε εγω καταφερα.
 

Μηνύματα
763
Reaction score
961
Και σε εμένα αυτό συνβαινει με την LG δεν εμφανίζεται κάπου το υποτιθέμενο εικονίδιο ώστε να μπω στην πλατφόρμα.Τι να πω...?
 


blackhill66

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
351
Reaction score
252
Κι εμένα δε βρίσκει το αρχείο hbbtv σε samsung.
μια απο τα ιδια και σε μενα ,παιζει να μην γινεται οπως αλλωστε netflix &youtube τα οποια καπουτ απο σαμυ 6ετιας
 

Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Δεν εμφανίζει κάποιο εικονίδιο! Απλά στα κανάλια πλέον που το υποστηρίζουν όπως της ΕΡΤ βγαίνει μια ένδειξη κάτω αριστερά. Πατώντας το κόκκινο κουμπί στο τηλεκοντρόλ εμφανίζεται το πακέτο!
 


Μηνύματα
2.221
Reaction score
2.734
Απότι διάβασα παίζει ναναι κλειδωμενο το region που εχουμε γιαυτο δε βρισκουμε την εφαρμογη hbbtv.
Ή πρεπει να παρουμε την samsung hellas να τον κάνουν αυτοί ή να αλλάξουμε region πχ Γερμανία διάβασα και μετά αλλάζουμε γλώσσα απλά.
Παίζει κάποιες τηλεοράσεις δεν υποστηρίζουν.
Μεχρι και ένα προγραμμα υπάρχει που ξεμπλοκαρει καποιες ρυθμισεις αλλα δε το εψαξα.
 


Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
Και σε μένα σε Samsung λειτουργεί κανονικά σε όσα κανάλια το υποστηρίζουν.
 

Μηνύματα
793
Reaction score
440
Σε Philips δούλεψε κατευθείαν μόνο κόκκινο κουμπί και μπήκε.Βέβαια καλώδιο κεραίας και σύνδεση νετ.
 

Μηνύματα
763
Reaction score
961
Λέτε να παίζει κάνα ρόλο ρε παιδιά που το καλώδιο της κεραίας σε εμένα πάει στο αποκωδικοποιητή του OTETV (είναι μέσω δορυφόρου) κ δεν πάει απευθείας στην τηλεόραση?
 



ika

News
Μηνύματα
13.934
Reaction score
12.940
Εμενα μου ανοιγει το μενου αλλα δεν παιζει το υλικο οταν το επιλεγω. Δουλεύει σε κανέναν ή απλα ειναι για μοστρα ακομα?
Σε panasonic του 2013, κανονικά δούλεψε, τουλάχιστον το menu και η ταινία που είδα.
 


Μηνύματα
10.413
Reaction score
4.859
Σε Sony oled Android 8.0 παίζει μια χαρά, αλλά αρχικά χρειάστηκε με το βιντεάκι που αφορά την ερπταιρεια να ενεργοποιήσω τις αλληλεπιδραστικές εφαρμογές γιατί ήταν default κλειστές. Επίσης βλέπω hbb tv και από ΣΚΑΙ και από Οpen Tv
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.133
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top