Fiio M15 / Sennheiser HD 660s




Μηνύματα
1.665
Reaction score
1.501
Άμα θες έχω το ibasso dx120. Μπορώ να στο δώσω να κάνεις ένα ΑΒ να μου πεις αν αξίζουν τα 1500 ευρώ του Μ15. Πολλά λεφτά ρε συ. Και δυσανάλογα πολλά σε σχέση με τα ακουστικά. καλύτερα dap των 400 και ακουστικά των 1400
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Τζόνυ-κότσι, έχω ένα ζευγάρι hi fi man και ένα βαρελάκι της ΜFidelity για ενισχυτή.
Επίσης έχω και το Grace 900 dac pro.
45 χρόνια στο κουρμπέτι (τσ!!!) των ακροάσεων, ποτέ δεν κατάφερα να ακούσω πάνω από 5 λεπτά!
Σε κάθε δωμάτιο υπάρχει σύστημα αφού.
Αν εσύ τα καταφέρνεις, υπάρχουν αρκετοί αξιόλογοι συνδυασμοί εκεί όξω!!!
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
To player το Πήρε ένας πολύ καλός μου φίλος πάρα πολλά χρόνια και μου το έφερε να το ακούσω.

Έχω ακούσει διάφορα playerς και διάφορα ακουστικά φυσικά, ακουσα πολύ ρωμαλέο ήχο πολύ καθαρό, εξαιρετικές δυνατότητες οδήγησης των ακουστικών αν και από ότι κατάλαβα δεν είναι και ιδιαίτερα δυσκολοδήγητα.

τα ακουστικά είχαν πολύ καλό ανοιχτό Αερινό ήχο αν και διέκρινα να υπολείπονται λίγο στο μπάσο ιδιαίτερα στα πολύ χαμηλά περάσματα αλλά ότι ακουστικό έχω ακούσει με πολύ βαρύ μπάσο με κουράζει μετά από λίγη ώρα.

Το δε player Είχε πολύ καλή οθόνη εξαιρετική απόκριση σε όλες τις κινήσεις, βαρβάτο ενισχυτή, το δοκιμάσαμε και με τα bluetooth ακουστικά της Sony με noise canceling, Θέλω κάποια στιγμή να τα δοκιμάσω και με τα δικά μου ακουστικά με τα δικά μου sennheiser και τα hifi man 400 Για να δω τις διαφορές τους επί προσωπικού και σε θέμα ανεσης και σε θέμα οδήγησης και σε θέμα ποιότητας ηχου.
 

Μηνύματα
12.829
Reaction score
10.048
τα ακουστικά είχαν πολύ καλό ανοιχτό Αερινό ήχο αν και διέκρινα να υπολείπονται λίγο στο μπάσο ιδιαίτερα στα πολύ χαμηλά περάσματα αλλά ότι ακουστικό έχω ακούσει με πολύ βαρύ μπάσο με κουράζει μετά από λίγη ώρα.
Αυτό ήθελα να γράψω μόλις τώρα. Δώσε λίγο μπασάκι στα ακουστικά. Εσύ ποιά Sennheiser έχεις;
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Αυτό ήθελα να γράψω μόλις τώρα. Δώσε λίγο μπασάκι στα ακουστικά. Εσύ ποιά Sennheiser έχεις;
Εχω αν θυμαμαι τα 590; 595 ; Πρεπει να τα δω. Α θυμηθω ακριβως, Αλλά με το πολύ Μπασακι κι αν σε σφίγγει και καλά το ακουστικό, αρχίζει και σε κουράζει μετά από πολλή ώρα ακρόασης και θες να τα βγάλεις
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.207
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top