Godzilla (Blu-Ray / Blu-Ray 3D / DVD)

loyis7

Movies
Μηνύματα
5.310
Reaction score
4.142
Godzilla coming to DVD and Blu-Ray in September









Warner Bros. and Legendary Pictures have revealed that their big screen reboot of Godzilla will be stomping into stores on DVD, Blu-Ray, and digital on September 16. The Godzilla Blu-Ray 3D Combo Pack, Blu-Ray Combo Pack and 2-Disc Standard Definition DVD Special Edition contain the following special features:

MONARCH: Declassified - Discover explosive new evidence not contained in the film that unravels the massive cover-up to keep Godzilla’s existence a secret.
- Operation: Lucky Dragon
- MONARCH: The M.U.T.O. File
- The Godzilla Revelation

The Legendary Godzilla - Go behind the scenes with filmmakers and cast for an even deeper look at the larger than life monsters in the film.
- Godzilla: Force of Nature
- A Whole New Level Of Destruction
- Into The Void: The H.A.L.O. Jump
- Ancient Enemy: The M.U.T.O.s




 

Μηνύματα
357
Reaction score
290
Καταρχήν Αμερικανιά. Στα τελευταία 45 λεπτά ήδη βαριόμουν. Στα τεχνικά τώρα, μέτρια εικόνα, σκοτεινή πολύ και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα μετριότατο 3D για μένα.Σε όλα τα επίπεδα. Απο βάθος μέχρι pop outs και φωτεινότητα. Το μόνο που άξιζε ήταν ο ήχος και συγκεκριμένα το μπάσο της.Νομίζω ότι έχασα το χρόνο μου , θα μπορούσα τουλάχιστον να την δω σε κανονικό Bluray όπου τουλάχιστον θα είχα πολύ καλύτερη εικόνα, ειδικά στα σκοτεινά και αν μη τι άλλο θα είχαμε πολύ πιο ξεκούραστη θέαση.


*****
Film **
Εικόνα (3D) + Overall Perormance **
Ήχος ****
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.570
Reaction score
94.442
Μάπα ολκής!!!
Με τόσες χιλιάδες ώρες ο βιντεοπροβολέας σου και με πολύ σκοτεινή ταινία, φυσικά μάπα θα μου φαινότανε κι εμένα! :p
 


Μηνύματα
499
Reaction score
119
Καταρχήν Αμερικανιά. Στα τελευταία 45 λεπτά ήδη βαριόμουν. Στα τεχνικά τώρα, μέτρια εικόνα, σκοτεινή πολύ και αυτό είχε σαν αποτέλεσμα μετριότατο 3D για μένα.Σε όλα τα επίπεδα. Απο βάθος μέχρι pop outs και φωτεινότητα. Το μόνο που άξιζε ήταν ο ήχος και συγκεκριμένα το μπάσο της.Νομίζω ότι έχασα το χρόνο μου , θα μπορούσα τουλάχιστον να την δω σε κανονικό Bluray όπου τουλάχιστον θα είχα πολύ καλύτερη εικόνα, ειδικά στα σκοτεινά και αν μη τι άλλο θα είχαμε πολύ πιο ξεκούραστη θέαση.


*****
Film **
Εικόνα (3D) + Overall Perormance **
Ήχος ****
Εγώ βαριόμουν απο τα πρώτα 45 λεπτά!!!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.558
Μηνύματα
2.864.318
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top