Greetings to all





Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Welcome to avsite forum! :)
On this website where you can find out all you need to know about hi-fi/hc and generally for home entertainment and many other interesting things that will give you ideas and solutions.
We hope you enjoy browsing the site and find it useful and informative.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.457
Reaction score
50.618
- καλώς ήρθες στα : πικαπ , λυχνίες , κόρνες & κασετόφωνα . . . έχει βέβαια και ενεργά και sub και home cinema . . . αλλά αυτά είναι η πλειονότητα . . . στις δυναμικές μειονότητες είναι το ''ζουμί'' :whistling:
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Κι εγώ είμαι φανατικός της λάμπας... παίζω με τρεις Xiaomi Yeelight E27 10W RGBW Smart όλες πάνω στο δίκτυο με άψογη απόδοση, πρέπει επιτέλους οι πολέμιοι της λάμπας να μας αφήσουν ήσυχους. :dontmentionit:
 


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Τι θυμήθηκα τώρα (αυτό θα έπρεπε να το γράψω αλλού), είχε η γιαγιά μου μία τηλεόραση Rotel αρχαία με λυχνίες και συχνά της έκαιγε κάποια λάμπα και ερχόταν ο τεχνικός να την αλλάξει σπίτι της και τον είχα δει μία δυο φορές που την άλλαζε, πολύ μικρός εγώ ούτε σχολείο δεν πήγαινα, τώρα αν κάτι δεν δουλεύει καλά απλά το βγάζουμε έξω και το ακουμπάμε δίπλα στον κάδο ή το πάμε για ανακύκλωση, o tempora, o mores! :p
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.945
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top