H θερινή των "βλαμμένων" της Ε.Β.Β.Ε. σύναξις.

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Κατόπιν σχετικού αιτήματος και με δεδομένη την επιστροφή των περισσότερων από τις διακοπές, είπαμε να μαζευτούμε σε κάποιο μαγαζί να τα πούμε από κοντά και φυσικά να φάμε το κατιτίς μας και να πιούμε και καμιά δροσερή μπύρα.
Έτσι λοιπόν αυτή την Παρασκευή 27 του μηνός Αυγούστου του σωτήριου έτους 2021 θα βρεθούμε στην Νέα Ραιδεστό σε ένα μαγαζί που το έχουμε τιμήσει κι άλλες φορές.
Όσοι θέλουν να έρθουν ας το δηλώσουν εδώ.

Απαραίτητη προϋπόθεση, τα μέλη να έχουν κάνει 6 δόσεις εμβολίων, να έχουν τουλάχιστον 2 σαμπγούφερ και 2 ηχεία άτμος, να είναι κάτοχοι πικάπ, να έχουν μαζί τους πιστοποιητικό εμβολιασμού, πιστοποιητικό κοινωνικών φρονημάτων, πιστοποιητικό γέννησης, ένα σελφ τεστ 2 ωρών, μοριακό τεστ MRNA, DNA κι ένα χαρτί από τον παππά της ενορίας τους ότι είναι πιστοί. :biggrin:

Tο μαγαζί ακούει στο πολύ πρωτότυπο όνομα "Γιάννης" και είναι ακριβώς επάνω στον δρόμο στην είσοδο της Νέας Ραιδεστού.
Ώρα προσέλευσης στις 8 μετά μεσημβρίας.
Όσοι πιστοί, προσέλθετε.



Υ.Γ.
Κάποιες από τις προϋποθέσεις συμμετοχής ενδέχεται να τις παραβλέψουμε, με ανάλογο τίμημα.
LEFTA.jpg
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
9:30 μπορώ, μέχρι τότε να έχει τελειώσει ο έλεγχος DNA δε θέλω να δω 5G χαλασμένο τσιπάκι πουθενά, θα σας στείλω στο ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΙΚΟ κέντρο όλους.

FB_IMG_1629390279127~2.jpg
 












Μηνύματα
4.089
Reaction score
3.583
Εγώ γυρνάω από διακοπές Παρασκευή μεσημέρι. Αν δεν σκαλωσουμε κάπου στην επιστροφή θα έρθω και εγώ.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
αν τα καταφερω με τη δουλεια θα ερθω, θα προσπαθησω
σιγά μαρή....πάρε τα μοντέλα και κάνε το φωτοσούτινγκ εκεί...μες στα τζατζίκια και τα κοντοσούβλια :laugh:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
Ηλικιωμένοι κουνήστε το ποπουδακι σάς και ελάτε
βάλτε και κάποιον υπεύθυνο για τα χαπάκια....μην γίνει μπέρδεμα και άλλος πάρει για την πίεση και άλλος για τον προστάτη :roflmao:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.307
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top