H Beth Hart στην Αθήνα.







Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Να σκασετε! Να σκασετε!
Ετοιμάσου να με φιλοξενήσεις για 15 ημέρες, θα με πας στα καλύτερα εστιατόρια, θα μου χαρίσεις περίπου 2.000 δίσκους από τη συλλογή σου, και φεύγοντας, θα μου δώσεις τη Sony 75", γιατί είναι μικρή για σένα. Α... δεν έχω και πολυκαναλο ενισχυτή, θα μπορούσες να κάνεις κάτι και επ' αυτού?
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
Να σκασετε! Να σκασετε!
Σκάσαμε και πλαντάξαμε... Έπρεπε να μπορούσα να έρθω και θα έπαιρνα κι εγώ 2000 δίσκους από τη συλλογή σου, έτσι, για να μάθεις να κοροϊδεύεις πτωχούς πλην τίμιους ξενιτεμένους μουσικόφιλους!
 


Μηνύματα
2.090
Reaction score
5.464
Ετοιμάσου να με φιλοξενήσεις για 15 ημέρες, θα με πας στα καλύτερα εστιατόρια, θα μου χαρίσεις περίπου 2.000 δίσκους από τη συλλογή σου, και φεύγοντας, θα μου δώσεις τη Sony 75", γιατί είναι μικρή για σένα. Α... δεν έχω και πολυκαναλο ενισχυτή, θα μπορούσες να κάνεις κάτι και επ' αυτού?

:lolsign::lolsign::lolsign::lolsign::lolsign:
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Μακαρι να ηταν με τον Joe Bonamassa αλλα θα την ανεχτουμε και μονη της ....... :lolsign:
Τι να τον κανει. Ο κιθαριστας της κοπελας απλα δεν παιζεται.
Για μενα προσωπικα είναι η χειροτερη περιοδος. Ωστόσο συντομα θα κανει συναυλιες στο Βελιγραδι και στην Σοφια, οποτε θα την απολαυσουμε "εκτος εδρας!"
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.304
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top