Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban (2004)

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Το ειδε κανενας?

Καλα θα μου πειτε, Χαρι Ποττερ ειναι, τι περιμενεις να δεις?

Αυτο ειναι...οτι δε θελω να το δω, αλλα οι γυναικες επιμενουν...

Απλα υπαρχει περιπτωση να ειναι ... χαλια?

Καμια καΚη κριτικη?




Το official teaser:





Και το official trailer:

 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
33
Reaction score
0
Γιώργο είναι το πιο ανδρικό Harry Potter από τα τρία.

Σκοτεινό, με υπέροχα τοπία (μαυρίλας εννοώ), με ενα μικρό γύρισμα και πολύ ωραία σκηνοθετημένο.

Δές το όπωσδήποτε!!
 


Μηνύματα
47
Reaction score
0
Εμενα με τραβηξε ο γιος μου και τον ευγνωμονω γι'αυτο.
Ειναι η καλυτερη της σειρας λογω του Κουαρον.Υπαρχει ενα γκοθικ αγγιγμα που ελλεπε απο τις δυο ταινειες του Κολομπους.(Ακομα και τα fade in & outs θυμιζουν βουβες ταινειες τρομου).Αυτοι οι "παραφρονες" φρουροι ειναι πολυ creepy.Tα παιδια λιγο πιο μεγαλα, παιζουν αρκετα καλυτερα ,χωρις ομως να ειναι πιο γοητευτικα-το αντιθετο.Μου αρεσε παρα πολυ το μερος που εγιναν τα γυρισματα-αν εγιναν σε ενα μερος
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Μολις το ειδα...
Δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασε.
Το πρωτο μερος μου φανηκε βαρετο.
Εμφανης ηταν η αλλαγη του σκηνοθετη, αλλα εμενα δεν μου εκανε κλικ.
Το δευτερο μερος καλυτερο, αλλα δεν αποζημιωσε το πρωτο...
Ασε που μου εκανε και κατι απο στοιχεια του Αρχοντα των Δαχτυλιδιων ( - Το δεντρο που τους τραβαγε στις ριζες του-υπαχει στο βιβλιο και οχι στην ταινια του αρχοντα... - Οι παραφρονες, εμοιαζαν με τους Ναζγκουλ).
Anyway οταν βγηκα δεν ειχα το ιδιο συναισθημα με αυτο που ειχα στα αλλα 2, αλλα...γουστα ειναι αυτα...
 

Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Γιωργος Ανδρεαδης said:
Ασε που μου εκανε και κατι απο στοιχεια του Αρχοντα των Δαχτυλιδιων ( - Το δεντρο που τους τραβαγε στις ριζες του-υπαχει στο βιβλιο και οχι στην ταινια του αρχοντα... - Οι παραφρονες, εμοιαζαν με τους Ναζγκουλ).
Έτσι,έτσι...Να τα λέμε αυτά!! :wink:
 


Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ said:
Αν εννοείται το δέντρο που τραβάει τον Pipin και τον Merry με τις ρίζες, υπάρχει σαν σκηνή στην E.E του Two Towers.....
Εχεις δικιο, αλλα οταν το θυμηθηκα (γιατι ελεγα που το εχω δει...) δεν ημουν κοντα σε υπολογιστη για να το διορθωσω, και οταν βρεθηκα κοντα σε υπολογιστη το ειχα ξεχασει.
Υπαρχει επισης και στο video game LOTR, οπου παιδευτηκα μεχρι να περασω αυτο το σημειο. :evil:

Thanks for the correction :wink:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.930
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top