HXOS EIKONA SHOW 2016

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
2016.jpg

...το τελευταίο Σαββατοκύριακο του Νοεμβρίου δηλ.

ν.jpg


Για έγκυρη και έγκαιρη ενημέρωση:D(αν υπάρχω μέχρι τότε θα σας ενημερώσω ,μην ανησυχείτε ότι θα το ξεχάσετε!)
 




Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
καλά Ledra θα υπάρχει μπορεί μα άλλο ιδιοκτησιακό καθεστώς. Νομίζω δύσκολο να μέινει ένα ξενοδοχείο σε τόσο κεντρικό σημείο χωρίς νέα ιδιοκτησία.
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
δεν ξέρουμε που ε?
Ξέρουμε:D

''H μεγάλη Έκθεση hxos eikona show 2016 θα πραγματοποιηθεί φέτος...
στο τελευταίο Σαββατοκύριακο του Νοεμβρίου, Σάββατο 26 και Κυριακή 27 Νοεμβρίου στο ξενοδοχείο Radisson Blu hotel.
Είναι ένας φρέσκος και ανανεωμένος χώρος, τοποθετημένος στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας 10 στην Αθήνα.
Για τους παλιούς είναι γνωστό και ως Park Hotel''

http://www.hxoseikona.gr/nea/4231-hxos-eikona-show-2016-radisson-blu-hotel.html
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.454
Reaction score
50.592
- πως προετοιμαζόμαστε ; τι παίρνουμε μαζί μας προς ακρόαση ; πάμε σε όλους τους εκθέτες ; τυχαία ή με πρόγραμμα ; μόνοι μας ;

- ας προσθέσει ο καθ΄ ένας την άποψή του , την προετοιμασία του ή ότι άλλο σκεφτεί

[DOUBLEPOST=1475061782][/DOUBLEPOST]- έχω ένα δικό μου cd με μέτριες προς καλές εγγραφές και διάφορα είδη μουσικής , το ακούω αρκετές φορές πριν πάω , μετά , ακόμα και ενδιάμεσα εάν με παίρνει , προσπαθώντας να κάνω τις ανάλογες αντιπαραβολές

- είτε πάω μόνος ή με παρέα , μόνος μου κάνω τις ακροάσεις

- επισκέπτομαι και ακούω τα προσιτά προς εμένα συστήματα , μετά κανα δύο ultra για εγκυκλοπαιδικούς λόγους , και τέλος γνωστούς και φίλους εκθέτες ( εάν δεν τους έχω δει ενδιάμεσα )
 

Μηνύματα
662
Reaction score
534
Μόνο ένα cd van morisson για δοκιμή όποτε και αν μπορέσω.
Ούτε καφέ ή νερό, μόνο τη φωτογραφική ή το κινητό για οφθαλμόλουτρο μετά.

Δεν θα ξεχάσω στην περσινή έκθεση, άκουσα van από sonus faber με λαμπάτο mystere. Μαγεία για μένα!!!

Και εννοείται παρουσία και τις δύο μέρες!
 



Μηνύματα
2.353
Reaction score
4.917
Μετά από αρκετά χρόνια, θα επισκεφτώ ξανά έκθεση!! Ελπίζω να περάσουμε καλά...θα κουβαλήσω και 1-2 cd, ελπίζω να βρώ κανένα βινύλιο σε καλή τιμή και ίσως σκεφτώ καμμιά μικρή αναβάθμιση, χα χα! Για κανένα ηχειάκι ίσως, προς αντικατάσταση των Audio Physic Spark....
 

Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Για πρώτη φορά φέτος μετά από συνεχόμενες παρουσίες, δεν θα τα καταφέρω. Καλά να περάσετε!
Είμαι σίγουρος ότι θα γίνουν πολλές συναντήσεις γνωστών στην έκθεση ή και μετά για τσιπουροφαγητό!
 



Μηνύματα
1.123
Reaction score
725
Αν τα καταφερω θα ερθω...εξαρταται απο τα παιδια και τη γυναικα κυριως :)
Εχω να παω στην εκθεση απο δεκαετια 90..
 






Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.839
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top