i Mac rec

Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Καλημέρα. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο πρόγραμμα εύκολο και απλό εγγραφής που να μην χρειάζεται να πατάω τίποτε όταν φτιάχνω κόπιες. Διότι δουλεύω με το Burn και μετά απο κάθε δίσκο που εξάγεται για να εγγράψει τον επόμενο πρέπει να πατάω 2 κλίκ στο μενού του!!! Εγώ θέλω να βγάζω να βάζω και να γράφει. Όσες κόπιες του έχω καθορίσει. Όπως στα pc το nero.
Υ.Γ. Μην μου προτείνεται το tost titanium.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
δηλαδη θελεις κατι σαν παντομιμα ας πουμε? να δουλευει με κινησεις του χεριου απο μακρια , χωρις ν αγγιζεις ποντικι??

(ps , αν το βρεις πεστο κ σε μενα! το θελω κι εγω..)

το toast γιατι δεν το θελεις? ευκολο κι απλο.
 


Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Δηλαδή βρε παιδιά το nero που του λες θέλω 30 κόπιες και βγαίνει κάθε δισκάκι και βάζεις το επόμενο, είναι τόσο μαγική κατάσταση; Ε κάτι τέτοιο θέλω. Όσο για το toast, δεν έχω βρεί επιλογή για κόπιες. Tόοοοσο απλό πρόγραμμα είναι!!! :p
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Δηλαδή βρε παιδιά το nero που του λες θέλω 30 κόπιες και βγαίνει κάθε δισκάκι και βάζεις το επόμενο, είναι τόσο μαγική κατάσταση; Ε κάτι τέτοιο θέλω. Όσο για το toast, δεν έχω βρεί επιλογή για κόπιες. Tόοοοσο απλό πρόγραμμα είναι!!! :p
Φυσικα κ εχει επιλογη για κοπιες, εκει στο recorder settings....κ δε χρειαζεται να....κανεις τετοιο ...τρελλο κοπο, να πατησεις κουμπια!!!

ΖΖμπρωχνεις το συρταρι , αφου βγει κι αλλαξεις dvd, (ayto, δυστυχως πρεπει να κανεις μονος, ν αλλαξεις dvd δηλαδη..χαχα) βαζεις το επομενο κ ξεκιναει αμεσως..
 


Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Φυσικα κ εχει επιλογη για κοπιες, εκει στο recorder settings....κ δε χρειαζεται να....κανεις τετοιο ...τρελλο κοπο, να πατησεις κουμπια!!!

ΖΖμπρωχνεις το συρταρι , αφου βγει κι αλλαξεις dvd, (ayto, δυστυχως πρεπει να κανεις μονος, ν αλλαξεις dvd δηλαδη..χαχα) βαζεις το επομενο κ ξεκιναει αμεσως..
Βρε άνθρωπε, επειδή διυλίζετε τον κώνωπα σε κάτι που σας λένε, ορίστε να στο εξηγήσω ενώ είναι περιττότατο, διότι εγώ είπα τι θέλω αλλα με κριτικάρεις. Άκου λοιπόν. Βγάζω κάθε εβδομάδα απο 80 εως 200 dvd. Επειδή είναι μεγάλος ο αριθμός και λείπω πολλές ώρες καθημερινά απο το σπίτι μου, αφήνω στην μητέρα μου τον ΜΑΚ και βγάζει dvd. Ήθελα να της διευκολύνω την ζωή, μεγάλη γυναίκα είναι. Να μην σημαδεύει με το τάτς ποντίκι επιλογές κάθε 2 λεπτά, να μην πρέπει να πατάει το σπέις μιας και σβήνει η οθόνη κάθε λίγο και λιγάκι. ΟΚ τώρα; Τι με ειρωνεύεσαι περι κόπου κλπ; Ορίστε, στο έκανα νιανιά αφού με ανάγκασες να εξηγήσω.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Θα βαλεις το toast τοτε, αφου το μαθεις πρωτα , και θα γινονται ολα χωρις κλικ, οπως τα θελεις.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.308
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top