iPhone 7


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.376
Reaction score
79.462
Βρίσκω ως χρησιμότερο για εμένα feature το airpod, και δευτερευόντως το dust resistance και την καλύτερη κάμερα.
Το airpod περισσότερο ως χρήση ασυρμάτου ακουστικού τηλεφωνικής συνομιλίας, μιας και τόσα χρόνια δεν εχω βρει ενα Bluetooth ακουστικό που να μου αρεσε και να "έζησε" πάνω απο ενα εξάμηνο. Φαντάζομαι πως αυτα θα ειναι ικανοποιητικά και ανθεκτικά. Για μουσική δεν περιμενω πολλά απο τα airpods.

Να δούμε και την τιμολόγηση στην Ελλάδα του 6s μετα την κυκλοφορία του 7
 




Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.376
Reaction score
79.462
Αυτα τα μεγάλα πως τα κουβαλάτε το καλοκαίρι; Εντάξει, το χειμώνα μπαίνουν σε τσέπη μπουφάν.

Το καλοκαίρι; belt case θα ειναι τεράστιο, στη τσέπη του παντελονιού στραβωνει, για πείτε τι κάνετε εσείς;
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.852
@xfader

Επειδή κάπου πήρε το μάτι μου :whistling: να ρωτάς τον Τσίπρα αν θα σε αφήσει να το πάρεις, ή είναι καπιταλιστικό προϊόν, έχε υπ' όψιν ότι αυτοί οι αντικαπιταλιστές είναι που τρέχουν να τα προλάβουν πρώτοι.

tsipras1.jpg
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Αυτα τα μεγάλα πως τα κουβαλάτε το καλοκαίρι; Εντάξει, το χειμώνα μπαίνουν σε τσέπη μπουφάν.

Το καλοκαίρι; belt case θα ειναι τεράστιο, στη τσέπη του παντελονιού στραβωνει, για πείτε τι κάνετε εσείς;
Όχι και σε τσέπη μπουφάν το αιφον βρε γιατρέ μου!
Πως θα φαίνεται?:whistling:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.739
Reaction score
83.514
Αυτα τα μεγάλα πως τα κουβαλάτε το καλοκαίρι; Εντάξει, το χειμώνα μπαίνουν σε τσέπη μπουφάν.

Το καλοκαίρι; belt case θα ειναι τεράστιο, στη τσέπη του παντελονιού στραβωνει, για πείτε τι κάνετε εσείς;
Έχω το Plus (5.5") από τότε που βγήκε και ποτέ δεν με δυσκόλεψε περισσότερο από ένα ~5άρι. Το καλοκαίρι το βάζω στην κωλότσεπη ή στις πλαϊνές τσέπες των cargo βερμούδων.
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.376
Reaction score
79.462
Έχω το Plus (5.5") από τότε που βγήκε και ποτέ δεν με δυσκόλεψε περισσότερο από ένα ~5άρι. Το καλοκαίρι το βάζω στην κωλότσεπη ή στις πλαϊνές τσέπες των cargo βερμούδων.
Δεν στραβωνει αν κατσεις πανω του;

Αν και εσεις οι ποδηλατες ειστε κατηγορια φτερου...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.739
Reaction score
83.514
Δεν στραβωνει αν κατσεις πανω του;

Αν και εσεις οι ποδηλατες ειστε κατηγορια φτερου...
Παίζουν ρόλο και οι καθημερινές συνήθειες. Οι μετακινήσεις μου είναι συγκεκριμένες και δεν έχω σχέση με γραφεία, meeting κλπ. Όταν κάτσω κάπου θα το χρησιμοποιήσω οπωσδήποτε, άρα βγαίνει από την τσέπη.
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.376
Reaction score
79.462
Παίζουν ρόλο και οι καθημερινές συνήθειες. Οι μετακινήσεις μου είναι συγκεκριμένες και δεν έχω σχέση με γραφεία, meeting κλπ. Όταν κάτσω κάπου θα το χρησιμοποιήσω οπωσδήποτε, άρα βγαίνει από την τσέπη.
τσαντακι μεσης
Εντάξει με πείσατε. Δεν υπαρχει καμία περίπτωση για το plus :D
Πάμε για το 7/128 GB
 



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.928
Reaction score
41.188
Το note 4, που ειναι και λίγο πιο μεγάλο ειδικά με τη θήκη που του εχω βάλει (το οποίο θα μπει για πωληση οσονουπω :D) στο γήπεδο το εχω τσέπη μπροστινη στο τζην και όλα εντάξει. Βέβαια σε πλαϊνή τσεπη ειναι ακομα καλύτερα.

Οταν κάνεις το 80℅ του browsing στο κινητό τότε η μεγαλη οθόνη είναι μονόδρομος.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.376
Reaction score
79.462
Και αντιθετως, οταν κανεις 80% του browsing στο ipad, η μεγαλη οθονη χανει το νοημα της.

Για μενα ειναι μονο τηλεφωνο-καμερα-μουσική- car navigation. Ελαχιστο internet/email
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.330
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top