JVC DLA-RS49E (X500)

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
jvc rs49.jpg


Πωλείται ο JVC DLA-RS49 με 250 ώρες λειτουργίας συνολικά, αγορασμένος τον Νοέμβριο του 2015 από Ευρώπη, με δυο χρόνια εγγύηση. Ο projector έχει ρυθμιστεί από τον Μανώλη Καστρουνή.

Ο λόγος είναι για αναβάθμιση σε RS400 ή RS500.

Τιμή: 2.800,00€
 



Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Δεν παίζεσαι!

Πες τον πραγματικό λόγο που το πουλάς. Το χρυσό δακτυλίδι του φακού δεν είναι?
Παλι σε χρυσο θα παει ....
Απο δω και περα μονο χρυσο δεν μπορει να κανει αλλιως εγινε σημα κατατεθεν εαν παει αλλου θα γινει αμεσα αντιληπτος και η παντοφλα παραμονευει ....
 


Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
View attachment 55999

Πωλείται ο JVC DLA-RS49 με 250 ώρες λειτουργίας συνολικά, αγορασμένος τον Νοέμβριο του 2015 από Ευρώπη, με δυο χρόνια εγγύηση. Ο projector έχει ρυθμιστεί από τον Μανώλη Καστρουνή.

Ο λόγος είναι για αναβάθμιση σε RS400 ή RS500.

Τιμή: 2.800,00€

Δεν εγραψες το σημαντικοτερο χαρακτηριστικο δεν εχει ...... κανενα μα κανενα καμμενο pixel
[DOUBLEPOST=1454353257][/DOUBLEPOST]
Δεν εγραψες το σημαντικοτερο χαρακτηριστικο δεν εχει ...... κανενα μα κανενα καμμενο pixel
Γι αυτο ειναι οι φιλοι βρε ....
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Λοιπόοον...

Μια διευκρίνηση γιατι μάλλον κάποιοι παρανόησαν το τι είπε ο svellinis για το καμμένο pixel.
Ο δικός ΜΟΥ projector ΔΕΝ έχει καμμένο pixel.
Καμμένο pixel, έχει ένας x700 που είναι ενεργός προς πώληση αυτες τις μέρες. Το γραφω, διότι δεν το έχει κρυφο ο ιδιοκτήτης του. Αν τον ρωτήσει κανεις, θα του το πει.

Αυτα για να μην υπάρχουν παρανοήσεις.
Επειδη συγχυστηκα, θα κατεβάσω την τιμή στα 2.690€ :)

Δεν το κάνω για το up, οποτε οι mods ας ενσωματώσουν την νεα τιμή στο αρχικό post, ωστε να παραμεινει η αγγελία στη θέση της.
 


Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Λοιπον μετα απο πολυημερες και επιπονες διαπραγματευσεις επιτευχθει συμφωνια με βαση την οποια ο προβολεας θα μετακομισει στο σπιτι μου και τα μετρητα στο λογαριασμο του Αρη και τα δυο μερη δηλωσαν ικανοποιημενα απο την πορεια και το αποτελεσμα των διαπραγματευσεων .

Η αγγελια μπορει να κλεισει .

Αυτος ειναι ο νουμερο 11 στα τεσσερα χρονια
γι αυτο οσοι εκδηλωσαν ενδιαφερον για την αγορα του προβολεα ας μην απογοητευονται απο την εξελιξη σε κανα εξαμηνο θα βρισκεται παλι στις αγγελιες (ποτε δεν κρατησα προβολεα περισσοτερο )
 

Μηνύματα
1.069
Reaction score
2.183
Λοιπον μετα απο πολυημερες και επιπονες διαπραγματευσεις επιτευχθει συμφωνια με βαση την οποια ο προβολεας θα μετακομισει στο σπιτι μου και τα μετρητα στο λογαριασμο του Αρη και τα δυο μερη δηλωσαν ικανοποιημενα απο την πορεια και το αποτελεσμα των διαπραγματευσεων .

Η αγγελια μπορει να κλεισει .

Αυτος ειναι ο νουμερο 11 στα τεσσερα χρονια
γι αυτο οσοι εκδηλωσαν ενδιαφερον για την αγορα του προβολεα ας μην απογοητευονται απο την εξελιξη σε κανα εξαμηνο θα βρισκεται παλι στις αγγελιες (ποτε δεν κρατησα προβολεα περισσοτερο )

Τον epson τι τον έκανες ;
 



Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Ρώτησα γιατί με σένα δεν μπορεί να είναι κανένας σίγουρος !
Καλορίζικος ο νέος!
η αληθεια ειναι οτι τις προηγουμενες μερες υπηρξε ενας καταιγισμος απο ενδιαφερουσες αγγελιες με προβολικα.
Παρελασαν Epson , JVC , Sony Vivitek μεχρι και Ranco ολες οι σχολες ειχαν παρουσια, ουτε εκθεση να ειμασταν , θεωρω οτι ο Φλεβαρης ηταν ο κλαυτερος μηνας για να επιλεξεις μεταχειρισμενο προβολεα .
Καναμε και την πλακα μας γνωρισαμε και κανα δυο βλαμμενους σαν εμας που λεει και ο Μελιδης καλα ηταν
 
  • Like
Reactions: PPG


Μηνύματα
1.069
Reaction score
2.183
η αληθεια ειναι οτι τις προηγουμενες μερες υπηρξε ενας καταιγισμος απο ενδιαφερουσες αγγελιες με προβολικα.
Παρελασαν Epson , JVC , Sony Vivitek μεχρι και Ranco ολες οι σχολες ειχαν παρουσια, ουτε εκθεση να ειμασταν , θεωρω οτι ο Φλεβαρης ηταν ο κλαυτερος μηνας για να επιλεξεις μεταχειρισμενο προβολεα .
Καναμε και την πλακα μας γνωρισαμε και κανα δυο βλαμμενους σαν εμας που λεει και ο Μελιδης καλα ηταν
Εννοείται ότι περιμένουμε παρουσίαση και μετρήσεις ανάλογες αυτές που έκανες του epson.
Και μια σύγκριση μεταξύ τους δεν θα ήταν άσχημα.
Πάντα είχα της απορία αν τα λεφτά που ζητάνε παραπάνω οι τωρινοί JVC αξίζει να τα δώσει κάποιος που θα ζοριστεί.
Όταν πήρα το Optoma HD82 έπαιζε δίπλα στον JVC HD1. Δεν με έπεισε τότε ότι αξίζει να ζοριστώ για να τα δώσω.
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Άρη, ποιός είναι ο αντικαταστάτης;
Δεν ξέρω ακόμα! Θα κοιμηθώ και το πρωι που θα πάω από τον Λαμπρου μια βόλτα, θα αποφασισω εκεινη τη στιγμη.

Λογικα για Εpson 9200 πάω, γιατι δεν πρόλαβα να πάρω του svellinis! :D

Σοβαρα, ειμαι 80% RS400 και 20% RS500. Βέβαια καθώς γράφω αυτη τη γραμμή, αλλάζω σε 80% RS500 και 20% RS400.
Αυτο είναι το συγκινητικό! Η αληθεια είναι πως δεν ξέρω ποιον απο τους δυο θέλω να πάρω!
 


Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Να μην εισαι ατομιστης να κοιταξεις το συμφερον της ομαδας .
Εαν παρεις τον rs500 για να τον πουλησεις θα πρεπει να αναβαθμιστεις σε κατι καλυτερο και αυτο θα αργησει εαν παρεις τον rs 400 θα νιωσεις πιο γρηγορα την αναγκη της αναβαθμισης θα τον πουλησεις θα τον αγορασω εγω που θα πουλησω τον rs49 που θα τον παρει καποιος αλλος ....
Κοιτα ποσοι θα γινουμε ευτυχισμενοι απο την αγορα σου ποσοι θα ελπιζουμε .....
 


Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Ασε βρε μπορει να θελει κανεις μου κανει καμμια υπερπροσφορα για να τον αποκτησει :D
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.828
Μηνύματα
2.877.520
Members
37.952
Νεότερο μέλος
cruyff
Top