Korinthos-junior class



Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Korinthos-junior class

Τα επομενα θα ειναι κουκλια.Τα πρωτα ειχα αγωνια το πως θα παιζουν και στα φινιρισματα τα πλακωσα.Επισης απεκτησα και πολυτιμη εμπειρια.
 


Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Έχωντας ακούσει το σύστημα του Μάνου 2-3 φορές, χάρη στην φιλοξενία του και των κοινών μας ενδιαφερόντων (PMS, ClassD κλπ.),μπορώ να πω πως σε αυτό το κοστολόγιο και αρκετά παραπάνω δεν υπάρχει κάτι ανάλογο!! Τα ηχεία είναι αυτό που λέει ο Μάνος, εξαιρετικά ισορροπημένα και μουσικά αν μπορώ να το πω έτσι και φυσικά καλοφτιαγμένα και το πάντρεμα λάμπας-classd πολύ επιτυχημένο, χροιές, οδήγηση, σκηνή, αισθαντικότητα κλπ.
Μάνο ετοιμάζομαι μάλλον για ΣΚ Λουτράκι, ετοιμάσου, σου φέρνω δουλειά, ξέρεις...:116:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.107
Reaction score
124.674
Απάντηση: Korinthos-junior class

α, Μάνο, μη ξεχάσω, να σου πω να κάνεις κάτι εύκολο, αφού είσαι δίπλα στον κρελά, πάνε μια μέρα να του πάρεις το παθητικό μετασχηματιστάτο κουτάκι του, να το βάλεις πριν τον τελικό σου. μετά να δούμε αν θα είναι εύκολο να του το επιστρέψεις.... αντιθέτως θα είναι εύκολο να βγάλεις τον προ, τουλάχιστον για line level πηγές.:126:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Korinthos-junior class

το παθητικό μετασχηματιστάτο κουτάκι του
Αν εννοεις το DI box του Αλεξ νομιζω ειναι ενεργητικο και μαλλον εχει φυγει για επαναπατρισμο.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.107
Reaction score
124.674
Απάντηση: Korinthos-junior class

όχι, δεν εννοώ αυτό, μίλα με την κρελιάρα στο τηλ...
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Korinthos-junior class

Τον ξεφτιλισμενο.........επιασε στασιδι...μου εγινε κατι τις...και το παιζει υπερανω.
Τι σου ειναι ο Ελληνας τελικα.Μολις γινει καπχιος ξεχναει φιλους και ............................... και μαζευει πσηφους
 


Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Απάντηση: Korinthos-junior class

Γειά σου ρε Μάνο με τις κατασκευές σου και τις μελιαστές μεσαιουψηλές σου...:602::622:
 


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Korinthos-junior class

Μην καρφωνεσαι !


Αν σου πουμε μετα θα πρεπει να σε σκοτωσουμε για να μην διαρρευσει σε διαφορα site τεχνολογιας που συχναζεις :103:
 

Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Καλά...θα μου πεις από κοντά τότε, αλλιώς θα έρθω με τη παρέα μου τη Κυριακή σπίτι σου και θα σηκώσουμε τα ηχεία σου και θα φύγουμε...:116:
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Απάντηση: Korinthos-junior class

Δεν σηκώνεις και τον ιδιο μαζί , μπας και ησυχάσουμε απο δαύτον?:116::205::204:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Korinthos-junior class

Ειμαι κατηγορια Grand Utopia,Westlake και βαλε.

Θα κοψομεσιαστουνε
 

Μηνύματα
950
Reaction score
495
Μάνο, τρομερά ενδιαφέροντα πρότζεκτς!Μεγάλο μπράβο για το μεράκι σου!Ελπίζω να σε επισκεφτώ και σένα μόλις κατηφορίσω για τον Βλάση..:145:..
 

Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Απάντηση: Korinthos-junior class

Τα επομενα θα ειναι κουκλια.Τα πρωτα ειχα αγωνια το πως θα παιζουν και στα φινιρισματα τα πλακωσα.Επισης απεκτησα και πολυτιμη εμπειρια.
Τα επόμενα;
Έχουμε τίποτα καινούριο στα σκαριά;



Κατά τα άλλα, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!
Πολύ καλές επιλογές σε πολύ καλές τιμές.

"Η Δύναμη Της Λογικής" που λέει και ο Κώσταυτιάς.

Μπράβο σου Μάνο.
:444::444:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Korinthos-junior class

Στα σκαρια του μυαλου εχω πολλααααααααααααααααα

Αλλα η τσεπη ειναι σκετη σχαρα (see through) και δεν μενει ουτε δεκαρα μεσα.Το χρημα ειναι διερχομενο.Κατι σαν τον Ισθμο.Ολοι σταματανε αλλα κανεις δεν μενει:122:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.333
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top