La Casa de Papel - Money Heist (2017)

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.844
La Casa de Papel (Money Heist)

Μια καλά οργανωμένη σπείρα επιτίθεται στο Νομισματοκοπείο (πού είσαι ρε Λαφαζάνη... :D). Ισπανική σειρά 9 επεισοδίων που προβλήθηκε από το ισπανικό Antena 3 από τις 2 Μαΐου έως τις 23 Νοεμβρίου 2017. Στις 25 Δεκεμβρίου η σειρά προβλήθηκε σε re-edited έκδοση 13 επεισοδίων από το Netflix.


Πάρα πολύ καλό το πρώτο επεισόδιο που είδα! Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι μια ληστεία θα μπορούσε να γίνει σειρά, αλλά είναι τόσο ανατρεπτικό το σενάριο που ανυπομονώ να συνεχίσω.

9+/10
 






melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.928
Reaction score
41.186
Ελα, για πείτε και την ταινία που αντιγράφει, ειμαι στο τρίτο επεισόδιο και έχω σκάσει που δεν μπορώ να τη βρω.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.844
Έχω φτάσει στο όγδοο, αλλά δεν μου θυμίζει κάποια. Από την άλλη βέβαια, δεν φημίζομαι και για τη μνήμη μου. :D
 





Μηνύματα
600
Reaction score
674
Και όχι μόνο στο netflix. :wink:
Καλημέρα εγώ γιατι δεν βλέπω ελληνικούς υπότιτλους πουθενά (τουρκικούς, αγγλικούς και ισπανικούς βλέπω ) στο netflix.
Δεν ξέρω αν εχει σημασία οτι τρέχω την εφαρμογή απο pc με win 10.
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.928
Reaction score
41.186
Ήταν μια ταινία με ληστεία σε τράπεζα που έντυσαν όλους τους ομήρους όπως τους ληστές και αφού φυγάδευσαν τα κλοπιμαία από κάποιο υπόγειο αγωγό (αν το θυμαμαι καλα αυτό) στο τέλος με τη λήξη της ομηρείας βγήκαν και οι ληστές μαζί παίζοντας τους ομήρους. Και κάπως έτσι διέφυγαν. Νομίζω οτι η ταινία ξεκινούσε με τις ανακρίσεις που έκαναν στους ομήρους οι οποίοι ήταν οι ληστές.
 



Μηνύματα
3.664
Reaction score
5.497
Καλημέρα εγώ γιατι δεν βλέπω ελληνικούς υπότιτλους πουθενά (τουρκικούς, αγγλικούς και ισπανικούς βλέπω ) στο netflix.
Δεν ξέρω αν εχει σημασία οτι τρέχω την εφαρμογή απο pc με win 10.
Εχει μπερδευτει για καποιο λογο η εφαρμογη σου. Αναδρομος ερμης που ελεγαν και σε αλλο ποστ. Κανε sign out απο το netflix account σου και ξαναμπες.
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
..ενα λεπτο ρε παιδια, για money heist δε μιλαμε; δεν εχει Ελκηνικους υποτιτλους, παρακατω η συνομιλια μου με τη Netflix:

"Netflix Margarita
Όχι ακόμα, τους αναμένουμε. Προς το παρόν έχουν μόνο αγγλικούς, ισπανικούς και τούρκικους."

Πως τους βλεπετε εσεις?
 

Μηνύματα
3.664
Reaction score
5.497
..ενα λεπτο ρε παιδια, για money heist δε μιλαμε; δεν εχει Ελκηνικους υποτιτλους, παρακατω η συνομιλια μου με τη Netflix:

"Netflix Margarita
Όχι ακόμα, τους αναμένουμε. Προς το παρόν έχουν μόνο αγγλικούς, ισπανικούς και τούρκικους."

Πως τους βλεπετε εσεις?
Εγω δεν την εχω δει τη συγκεκριμενη σειρα. Αυτο που εγραψα παραπανω ειναι γενικο για το νετφλιξ. Εχει ενα θεματακι κατι φορες.
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.214
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top