Last Drive επανακυκλοφορία.

Μηνύματα
121
Reaction score
115
Επανακυκλοφορία του “F*head Entropy” των The Last Drive.

400 κόπιες σε ροζ βινύλιο.

Με νέο mastering, ανανεωμένο artwork και bonus track το “May this bullet”, το οποίο υπήρχε μόνο στην CD έκδοση του album.

Hμερομηνία κυκλοφορίας: 10 Μαίου.

Και απότι διαβάζω και σε καλή τιμή. 27€.
 


Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Μόνο εμένα δε μου φαίνεται και τόσο καλή η τιμή? Είναι ένα άλμπουμ που δε το λες και σπάνιο, δε νομίζω να κοστίζει περισσότερο από 20€ σε μαγαζιά αυτή τη στιγμή το ®.
 



Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Αλμπουμάρα και κρουπάρα θα συμφωνήσω κι εγώ. To έχω και σε cd αλλα και test pressin(πςςς!!!) το βινύλιο όπως και οτι άλλο κυκλοφορόυσαν.
Αλλά αυτές οι τιμές στις επανακυκλοφορίες στραβά μου κάθονται. Τι παει να πει remasterin στους last drive? Τους προτιμώ αμαστέρωτους όπως ΄ταν στα live τους τότες.
Τα g,h & γ,η λείπουν ιατι το πλκτρολόιο μου θελει remasterin
 


vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.250
Reaction score
8.149
Ψηφιακό θα ειναι το ρε-μάστερινκ.
Ψηφία θα ακούς, οχι αγνό αναλογικό ήχο.
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.443
Reaction score
50.541
- οι ζωντανές εμφανίσεις τους πάντως, είναι όλα τα λεφτά, ουσιαστικά είναι σαν μεγάλα πάρτι, μακάρι να κυκλοφορούσαν κάποιο ακατέργαστο υλικό από αυτές
 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
- οι ζωντανές εμφανίσεις τους πάντως, είναι όλα τα λεφτά, ουσιαστικά είναι σαν μεγάλα πάρτι, μακάρι να κυκλοφορούσαν κάποιο ακατέργαστο υλικό από αυτές
από ντιπ ακατέργαστο κυκλοφορούν κάτι κασέτες, από κατεργασμένο υπάρχει αυτό, for your ears & for your eyes

Recorded live at Gagarin 205, Athens, 11, 12 & 13/5/2007.
"Real Live Shit. No Edits. No Overdubs"

Numbered copies.
Digipak case.
το οποίο όταν θα επανακυκλοφορήσει remastered, σε 4πλο βινύλιο και κασέτα vhs, μετά από 10 χρόνια, με κάνα δυό bonus κομμάτια, σε συσκευασία box set,θα κοστίζει.... 150€ :p
https://www.discogs.com/The-Last-Drive-Time-Is-Not-Important/release/1541901
R-1541901-1351784558-6613.jpeg.jpg
 
Last edited:


Μηνύματα
1.065
Reaction score
1.116
- οι ζωντανές εμφανίσεις τους πάντως, είναι όλα τα λεφτά, ουσιαστικά είναι σαν μεγάλα πάρτι, μακάρι να κυκλοφορούσαν κάποιο ακατέργαστο υλικό από αυτές
Έχω αρκετά bootlegs,
στείλε pm να σε κανονίσω ;)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.502
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top