Logitech Speakers X230 (2.1)

Μηνύματα
63
Reaction score
0
Logitech Speakers X230 (2.1) στα 20 ευρώ.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16836121123

Η Logitech, ένας από τους πιο γνωστούς κατασκευαστές στο χώρο των multimedia ηχητικών συστημάτων, παρουσιάζει ένα δυναμικό σετ ηχείων 2.1 με πολλές δυνατότητες, προσεγμένη κατασκευή, φινίρισμα, απόδοση και αξιοπιστία που εντυπωσιάζει.
Mε ενισχυτή συνολικής ισχύος 32 Watt, τα ηχεία X-230 παραδίδoυν άψογο, καθαρό ήχο σε κάθε περίπτωση. Οι 2 περιφερειακοί δορυφόροι διαθέτουν διπλούς κώνους και κομψό σχεδιασμό, και παρά το μικρό τους μέγεθος είναι ικανοί να αποδίδουν καθαρό στερεοφωνικό ήχο. Παράλληλα, το subwoofer των 20W RMS διαχειρίζεται αποκλειστικά τις χαμηλές συχνότητες για πιο βαθύ και πλούσιο ήχο.
Η σύνδεση με τον υπολογιστή, την τηλεόραση, το στερεοφωνικό ή το Mp3 σας είναι εξαιρετικά εύκολη με χρωματιστά καλώδια για απλή εγκατάσταση. Απολαύστε λοιπόν ταινίες, εργαστείτε, ακούστε μουσική και παίξτε παιχνίδια με "προκλητικά" κορυφαία απόδοση ήχου.
Χαρακτηριστικά
Μοντέλο
X-230
Αριθμός Ηχείων
2.1
Συνολική Ισχύς
32 W
Κατανομή Ισχύος
2 x 6 W & 20 W Sub
Ισχύς Εμπροσθίων
2 x 6 Watt RMS
Ισχύς Subwoofer
20 Watt RMS
Χειριστήριο
Ενσωματωμένο
Λοιπά Χαρακτηριστικά
Βάρος 5 kg
 

Μηνύματα
191
Reaction score
27
Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι για τα ηχεία. Είμαι απο Αθήνα. Έχω εκδηλώσει ενδιαφέρον και στο TheLab. Έχεις pm. Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
63
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Logitech Speakers X230 (2.1)

Τα ηχεία έχουν κρατηθεί στον φίλο Adrov. Ευχαριστώ.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.422
Reaction score
94.046
Ardov, όχι Adrov. :107:
 


Μηνύματα
191
Reaction score
27
Γάτα ο abcd! Δεν ξεφεύγει τίποτα! :105:

Ευχαριστώ τον φίλο KKaras για τα εξαιρετικά ηχεία! Τα έψαχνα καιρό και τα συγκεκριμένα ήταν σε υπεράριστη κατάσταση και σε πολύ καλή τιμή!
 

Μηνύματα
63
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Logitech Speakers X230 (2.1)

Και εγώ σε ευχαριστώ για την άψογη συμπεριφορά σου.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.575
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top