Mε πεταξαν εξω.......

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Το κακο ειναι οτι υπαρχει η ντουλαπα που μου τρώει περιπου 80 ποντους και δεν μπορω ναι ''παιξω'' κατα μηκος
έχεις και μπασοπαγίδα σπεσιάλ!
μπορείς και να την ανοίγεις σε σοβαρές ακροάσεις ! :p
 

kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
914
Reaction score
957
Και κάποια νύχτα με ασραπές, σαν σήμερα , θα έβαζα το βράδυ τον Τσάκι δίπλα από τη γυναίκα (με ένα φακό Led να τον φωτίζει) που σε έδιωξε από άλλο χώρο, μετά θα ορκιζόμουν ότι πήγε μόνος του εκεί!!! :o:fuckyou::o
 

Μηνύματα
2.397
Reaction score
3.603
Η φανέλα του Μάγου είναι απόκτημα από τον ίδιο? 😍

Αν ναι γρήγορα σε κάδρο!

Ο χώρος ωραιότατος. :thumbsup:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.121
Reaction score
18.869
έχεις και μπασοπαγίδα σπεσιάλ!
μπορείς και να την ανοίγεις σε σοβαρές ακροάσεις ! :p
Έχω ψήσει τη γυναίκα να βάλει τα ''βαριά'' στην ντουλάπα μου και όποτε έχω δοκιμάσει να παίξω με ανοικτές πόρτες γίνεται δουλίτσα.. :party:
Και με κλειστές λογικά κάτι θα κάνει.. ;)
Στη δική μου περίπτωση είναι και ομοιόμορφα στημένη η ντουλάπα σχεδόν σε όλο τον πίσω τοίχο.
Καλύτερα βέβαια να μην υπήρχε καθόλου, αλλά τι να κάν'ς :idk:
Θεωρώ πάντως καλύτερα να είναι απέναντι από τα ηχεία ή πίσω τους παρά στο πλάι, δεν ξέρω αν κάνω λάθος..
 


Μηνύματα
1.210
Reaction score
607
Φίλε skokman, είναι τέλειος ο χώρος σου, πολύ ωραίο γούστο, ας τους να λένε, ζηλεύουν το φωτόσπαθο! :)
Απλά το στήσιμο είναι τέτοιο που θα έδινα προτζέκτορα και θα έβαζα μία 77 Oled, μερικές αφίσες soundtraps, 2 bass traps γωνίες και είσαι κύριος.
TA φωτοσπαθα σε παρακαλω!!!! :p
Εχω αρχισει την εφαρμογη υπουλου σχεδιου ντουλαπας
Δεν χωράνε της λεω και πρεπει να κλεισω το μπαλκονι που ειναι εξω απο το δωματιο και να το κανω ''μπουντουαρ'' οπως λενε στας ευρωπας....
Αλλωστε ειναι ενα μπαλκονι που δεν βγαίνουμε ποτε.
Αν τα καταφερω θα ειναι μια χαρα μετα
Θα μπορω να ''παιξω'' και στο μήκος
Ασε που απο το πρωι ειμαι στο σαλονι και εχω βαλει απο ACDC μεχρι Καλας και τους εχω σπασει τα νευρα.... :p :p :p
 
Last edited:


Μηνύματα
1.210
Reaction score
607
οχι που δεν θα το εκανα
Ντουλαπα τελος
Έκλεισα το μπαλκονι και το εκανα ντουλαπα!!!!!
Τωρα εχω περισσότερο χωρο
Το μονο κακο ειναι πως της αρεσε της γυναικας και θελει να το κανουμε υπνοδωματιο
ΔΙΑΖΥΓΙΟ!!!!!!
IMG_0875.jpeg
IMG_0876.jpeg
IMG_0877.jpeg
IMG_0878.jpeg
IMG_0879.jpeg

IMG_0880.jpeg
IMG_0881.jpeg
IMG_0882.jpeg
IMG_0883.jpeg

IMG_0884.jpeg
IMG_0885.jpeg
 
Last edited:



Μηνύματα
14.595
Reaction score
1.506
Τέλειο το αυτοκόλλητο Star Wars και το αναμνηστικό απ´το Alien (είναι εύκολο να έχουμε μια κοντινή φωτογραφία; )
 



jag

Μηνύματα
9.253
Reaction score
27.552
Ααα εντάξει, έκανα ζουμ και είδα ότι είναι αραχτός. 🤓
Έλεγα μήπως είχε πάει τίποτα τσάρκες. :geek: :thumbsup:
 

Μηνύματα
1.210
Reaction score
607
Τέλειο το αυτοκόλλητο Star Wars και το αναμνηστικό απ´το Alien (είναι εύκολο να έχουμε μια κοντινή φωτογραφία; )
IMG_0902.jpeg
IMG_0903.jpeg

Δεν ήξερα ποιο από τα 2 ήθελες 😂
Ααα εντάξει, έκανα ζουμ και είδα ότι είναι αραχτός. 🤓
Έλεγα μήπως είχε πάει τίποτα τσάρκες. :geek: :thumbsup:
IMG_0904.jpeg

Δεν πάει πουθενά αυτός....
Τέλειο το αυτοκόλλητο Star Wars και το αναμνηστικό απ´το Alien (είναι εύκολο να έχουμε μια κοντινή φωτογραφία; )
Όλα είναι ταπετσαρίες
Ωραιο το κονσεπτ! ποιες οι διαστασεις του χωρου?
3.20 πλάτος
4.00 μήκος
 
Last edited:

Μηνύματα
1.014
Reaction score
1.185
Μανα και κορη με πέταξαν εξω απο τον χώρο που ειχα φτιαξει γιατι λενε οτι τωρα που μεγαλωσε το παιδι πρεπει να παρει το μεγαλύτερο δωμάτιο (7Χ4)
''Μα τι να το κανει ενα παιδι 12 ετων εναν τοσο μεγαλο χωρο?'' της λεω
''Προτιμάς σε λιγα χρονια (υπολογιζω σε καμια 10ρια:p) που θα φερνει τον γκομενο, να την ακους στο δωματιο της που δεν εχει ηχωμονοση ?''
Λύγισα αδερφια
Ετσι αναγκαστικά το δικαναλο επρεπε να παει στο σαλόνι (ετσι για να μαθεις) και το δωμάτιο της μικρης να το παρω εγω και να το κανω οτι θελω λεει.
Ενταξει δεν ειναι σαν το προηγούμενο αλλα τι να κανω.
View attachment 269097 View attachment 269098 View attachment 269099 View attachment 269100 View attachment 269101
View attachment 269102 View attachment 269103
Επρεπε να της πεις οτι ο γκομενος απαιτειται πολυ περισσοτερο να εχει δικο του χωρο παρα η γκομενα, αλλιως ειναι φλωρος, και να μην ενδωσεις. 😁 Ωστοσο συγχαρητηρια για τον ομορφο χωρο που εφτιαξες!;)
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.601
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top