M2Tech hiFace Evo Dac Two ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ!!!!



Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
- έχω το κάτωθι ( pc to ( via coaxial ) adcom gcd 750 ) , και είμαι πολύ ευχαριστημένος

View attachment 151028
Που προς αποφυγή παρεξηγήσεων, δεν είναι dac, αλλά κάτι σαν κάρτα ήχου με ψηφιακή έξοδο, δηλαδή αυτό το μαραφέτι δημιουργεί ψηφιακό σήμα που θα διαχειριστεί μετά ένα dac.
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.565
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ
M2Tech hiFace Evo Dac Two
ΖΗΤΑΩ ΓΝΩΜΕΣ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΩ ΤΗΝ ΟΠΤΙΚΗ ΜΕ APLLE TV KAI THN COAX ΜΕ ΤΟ DVD
ολα ειναι σχετικα με το κοστος αγορας,προφανως το εχεις βρει καπου μεταχειρισμενο,ποσο? Παντως απο την στιγμη που οι ψηφιακες πηγες θα ειναι apple tv και dvd player (προφανως για ταινιες,youtube κλπ) και εχεις αλλη βασικη πηγη στο συστημα σου,μπορεις να κανεις την δουλεια σου αξιοπρεπεστατα με λιγοτερα χρηματα.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.365
Που προς αποφυγή παρεξηγήσεων, δεν είναι dac, αλλά κάτι σαν κάρτα ήχου με ψηφιακή έξοδο, δηλαδή αυτό το μαραφέτι δημιουργεί ψηφιακό σήμα που θα διαχειριστεί μετά ένα dac.

- σαφώς , γ΄αυτό το στέλνω στο dac του εν λόγω cd ( 8 x 44.1 upsampling )
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
..δηλαδη, ή πας σε αυτο:

.. ή εμμεσω των ιντερφειζ πας σε καποιο ντακ :

ναι, και εγω που το ειχα μια χαρα το βρηκα.
.. καλο ειναι να μπει ενα usb εξτενσιον και να μην κουμπωνει πανω στην usb κατευθειαν αν δεν ειναι σταθερος υπολογιστης.
 


Μηνύματα
9
Reaction score
0
ολα ειναι σχετικα με το κοστος αγορας,προφανως το εχεις βρει καπου μεταχειρισμενο,ποσο? Παντως απο την στιγμη που οι ψηφιακες πηγες θα ειναι apple tv και dvd player (προφανως για ταινιες,youtube κλπ) και εχεις αλλη βασικη πηγη στο συστημα σου,μπορεις να κανεις την δουλεια σου αξιοπρεπεστατα με λιγοτερα χρηματα.
ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ, ΘΑ ΔΩΣΩ 479 ΕΥΡΟ !!!!! ΑΞΙΖΕΙ?
 


TGD

Μηνύματα
6.983
Reaction score
7.068
Μην τα μπερδεύετε, το EVO DAC 2 είναι αυτό:


Μάλλον overkill για τη χρήση που θέλεις.
 

Μηνύματα
9
Reaction score
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΠΟΙΟ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ?

PRO-JECT
DAC Box DS2 ultra
η

M2Tech hiFace Evo Dac Two

ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ !!!!!!
 
Last edited by a moderator:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.119
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top