macOS Sierra




melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.881
Reaction score
41.109
Μπαίνει αυτόματα. Σιγά να μην πρεπει να ασχοληθώ, τι είναι, Windows?
Από αυτά που διάβασα δεν είμαι σίγουρος ότι προκύπτει αυτό και δεν μου έχει έρθει μέχρι στιγμής ειδοποίηση για update.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.354
Reaction score
79.373
Από αυτά που διάβασα δεν είμαι σίγουρος ότι προκύπτει αυτό και δεν μου έχει έρθει μέχρι στιγμής ειδοποίηση για update.
Δεν το ψάχνω ποτέ. Το αφήνω να κανει μονο του ολα τα updates. Λες να πρέπει να πατήσουμε κουμπί update? Δεν θα το κανει μονο του το βράδυ; κάτσε να διαβάσω τα λινκς
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.354
Reaction score
79.373
Τελικα επρεπε να κανω δυο κλικς για να εγκατασταθει:
Download και install. Μεγαλη ταλαιπωρια.

Λειτουργει. Εχει Siri. Αυτα.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.389
Reaction score
74.655
Μπαίνει αυτόματα. Σιγά να μην πρεπει να ασχοληθώ, τι είναι, Windows?
Download και install. Μεγαλη ταλαιπωρια.
Restart and install στα Windows. Ή τίποτα αν σβήσει ο υπολογιστής.


Σε περίπτωση που δεν τα ξέρετε αυτά τα μη ελιτίστικα de cul
.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.354
Reaction score
79.373
Ναι, ναι, εκανε και Restart (μόνο του).

Σοβαρα τωρα, εχεις Windows? Αντεχεις?

Πολυ ενδιαφέρον...εχω και εγω εναν παλιοAlienware με windows (απο τοτε που επαιζα παιχνιδια) αλλα τον ανοιγω μια φορα το εξαμηνο...
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.354
Reaction score
79.373
Ενταξει, περα απο πλακα να πω και κατι που εχει σημασια:

Εχω την αισθηση πως κατι εχουν βελτιωσει στο Airplay. Σε παλαιοτερα λειτουργικά ηταν λιγο προβληματικη η συνεργασια του Dirac/Amarra με το Airplay, το οποιο χρησιμοποιω καμμια φορα με το AppleTV για casual listening. Δηλαδη μεχρι προτινος επρεπε να κοροϊδεψεις το AppleTV μεσω μιας διαδικασιας του iTunes για να επιτρεψει στο Dirac να εχει προσβαση.

Τωρα απλως συνδεθηκα στο AppleTV, επελεξα στο Dirac output το airplay και το επετρεψε κανονικα. Και δεν εχω και dropouts.

Αντιθετως ειμαι απογοητευμενος απο το επιμενουν να εχουν manual το sample rate switching μεταξυ redbook και HiRes στο iTunes. Εξαναγκαζουν οποιον εχει τετοια αρχεια (κατα την προσφιλη τακτική της Apple) στην αγορα εξτρα προγραμματων/app οπως το Amarra ή το bitperfect. Φυσικά αυτα τα προγραμματακια εχουν και επιπλέον bonus.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.287
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top